Labākā atbilde

  1.  2 0

  nLighted (31) 7 (47187)51356 12 g  

  Pfff....
  Piečuks, lai aizeju un paēdu uz "Lido"
  (nopietni)
  *******************************
  Vnk nepatīk =-/

Atbildes

  1.  1 0

  Jamina 5 (2680)416 12 g  

  Man uztaisiija cepumu,saldejuma un auglu kuuku:))

  1.  0 0

  itsmee 6 (6157)3923 12 g  

  Mans vīrs taisa sasodīti garšīgu omleti!!!! Mmmmm, pat vēders sakurkstējās!!!!!! Ņammmmm!

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 12 g  

  Makaroni ar sieru.

  1.  0 0

  aapa 6 (13058)3626 12 g  

  Pēdējās paģirās, kad atkal miru nost, viņš man izvārīja jasmīnu tēju. Lai arī tikai tēja, tas ir ļoti mīļi, ka viņš rūpējas par mani. :))

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)4955 12 g  

  viss ir bijis gards :)

  1.  0 0

  kazama 4 (1481)28 12 g  

  man frii kartupelus ar karbonaadi un salaatiem..

Līdzīgie jautājumi

 • jaut sievietem...........
  izņemot jau nosauktajiem, pagaidām vairs arī nav nevienas citas efektīvas izsargāšanās metodes.. lai arī cik skumji tas nebūtu, bet, manuprāt, pietiek ar to pašu!
 • jaut.sievietem:
  Pirmos 2 mēnešus sajūtas bija vnk neaizmirstamas.. notupēju tualetē dēļ toksikozes. Vēmu pēc katras ēdienreizes. Izklausās, ka man bulīmija vai anorteksija, nevis stāvoklis. :):D Bet tā bija. Uz augstskolu gāju nelaimīga, jo visu laiku bija slikts garīgais, lekcijās vienkārši sēdēju.. pratiski neko nedzirdēju. :)

  Pēcāk jau bija viegli... atlika tikai termiņu nostaigāt un sagaidīt to brīnumu. :) Jutos labi, pat lieliski.. troļukā arī vairs nevajadzēja stāvēt kājās.. visi džeki bez maz reizē laida apsēsties un konduktore pat pedāvāja 1reiz 2 biļetes nopirkt. :):D

  Pēdējos 3 mēnešus jau sāku vilkt krustiņus kalendārā, nevarēju sagaidīt. Skaitīju dienas. Lai gan bēbis vēl bija puncī zināju, kad viņš piedzims.. pat daktere tik precīzi nevarēja noteikt datumu.. sanāca ka viņam bij jādzimst mēnesi vēlāk, bet piedzima, tad kad es teicu. :)

  Par domām.. bija tā kā bja.. arī pašā sākumā bija visštruntīgāk.. manējais skaitās tā sauktais "mīlestības bērns", tāpēc nācās kārtīgi apdomāt vai viņu paturēt vai nē, bet zinot sevi.. savādākam rezultātam nevajadzēja sanākt, vienalga vai varētu galus savilkt kopā vai nea. Pat vīram nejautāju grib viņš vai nea.. teicu, ka es gribu un po, ko gribi tu. :) gribēsi - audzināsi, negribēsi - laimīgu taciņu. :)
 • jaut. sievietem
  tievām - 1
  slaidām - 2
  apaļīgām - 3
  utt.....
 • jaut.meitenem/sievietem.
  melna tuša vai melnais apavu krēms ļoti labi noder, labs ir arī melnais marķieris...
 • jaut sievietem: vai jusu virietis pipe?
 • jaut.viriesiem. ko jus domajat par tam meitenem vai sievietem kuras nevar pateikt paldies lai nepieliktu klat rupjibas.
  Iedomīgas un nesievišķīgas būtnes.
 • jautajums viriesie: dzivojot ar otro pusitivai palidzi ari majas soli,un ko tiesi?
  savai dievietei otrai pusītei cenšos palīdzēt it visā,ja ko nezinu palūdzu lai pamāca :))   vienmēr pajautāju,mīļum-kā tev palīdzēt un ko
 • sievietem:
  Neapnīk gan. Tādas botas es pēdējo reizi uzvilku vidusskolā sporta stundā un tas bija 4 gadus atpakaļ. Par cik es auguma ziņā esmu miniatūrais cilvēciņš - 157 cm, tad uz papēžiem jūtos kā zivs ūdenī. :) Lai vai kā, bet nav patīkami cilvēkam skatīties padusē un sarunāties. :) gribu jau es tanī acu līmenī kādreiz (bieži) kontaktēties vai buču iedot nepiepūloties stāvēt uz pirkstgaliem. :)

  Mājās gan ar plikām kājām vai čībiņās.. un katru vakaru pati sev kājiņas masēju, lai no rīta atkal paceltos 10 cm virs zemes. :)
 • Jautajums sievietem:
  Nu nealkstu es pēc tādām dāvanām... Turklāt padomā, ja šis puisis paliek ar Tevi uz mūžu ,gredzenu nepārdosi, seifā tādu turēsi, uz rokas nēsāt baidīsies.... Nu pie Velna, labāk lai dāvina savu mūža mīlestību un nes to visu dzīvi ,bet briljanti , lai paliek Holivudas zvaigznēm, kam vajadzīgi reitingi un izrādīšanās.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system