Atbildes

  1.  1 0

  nahNiku (32) 6 (9179)249 12 g  

  tad jau vispār nav jāņem mājdzīvnieks, ja švaki nervi

  1.  1 0

  agapimuu 6 (18082)3937 12 g  

  tu kad biji pavisam mazins ari negaji uz reiz uz poda un tevi tirija tavi vecaki.tas pats vien ir

  1.  0 0

  Lainy (34) 6 (18238)3516 12 g  

  man aiz sava kakja bija jaavaac tikai vienreiz, bet tad vinjam bija veedera viiruss un pats vinjsh bija gana nelaimiigs, taa ka nedusmojos uz vinju, zheel tikai bija vinju :D Bet taa mans maajdziivnieks jau kopsh pirmaas dienas, kad pie manis ievaacaas, saprata kur un kas ir jaadara un probleemu nav bijis.

  1.  0 0

  Kruzo 6 (8753)3643 12 g  

  Nav mājdzīvnieka, nav problēmu.

  1.  0 0

  bizixss (35) 6 (5389)139 12 g  

  iemaaci iet uz poda :D
  zinu cilveeku kurss iemaaciijis nokaartoties dziivnieku toletee un veel uudeni noraut :D

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 12 g  

  Kaitina gan, jo viena no manā kaķenēm mēdz urinēt uz grīdas.

  1.  0 0

  siira 6 (5694)128 12 g  

  Visi man bijušie mājdzīvnieki godam ir gājuši uz savu poda vietu...Nav problēmu. Kāds saimnieks, tāds dzivnieks....Respektīvi - ja tu dirs visur pēc kārtas, to darīs arī tavs dzīvnieks :)))

  1.  0 0

  DiiDii 7 (31461)31240 12 g  

  Kad mēs ar ģimeni nolēmām iegādāties kaķi, jau no paša sākuma apzinājāmies to, ka aiz viņa reizēm būs jāvāc, un ka iespējams, viņš nepratīs nokārtoties savā kastītē.
  Ja neesi gatavs vākt, tad kaķis tev nav vajadzīgs.

Līdzīgie jautājumi

 • Ka iskatas smagi brunojies maidzivnieks???
 • Vai jums nekaitina (sk.iekšā)?
  Neveiksminieks jūties tāpēc, ka neesi ar ko apmierināts... Sāc ar domu, ka šodien man veiksies un ar katru dienu man veiksies aizvien labāk...
  Es reiz biju skaudīgs, kad man bija 12-13, un nu ir grūti cīnīties ar to, bet, paldies Dievam, man sanāca... Saki ko gribi, taču šiem cilvēkiem nav tik grūti novēlēt, lai veicas, nevis tur pie sevis iekšienē dusmoties par citu cilvēku laimi. Labāk ir novēlēt veiksmi un būt pateicīgam par to, kas tev ir, pozitīvas domas, taču ir labāk domāt nekā dusmoties uz kā un būt naidā pats ar sevi... Vairāk pievērsies tam, ko tu pats vēlies savā dzīvē, nemitīgi domājot par to, un pieņemot ka tu to esi pelnījis un tā tik tiešām būs - tas atnāks pavisam nemanot. Vienīgais, kas mūs ierobežo uz paša laimi, esam mēs paši (šaubas,dusmas,negatīvas emocijas u.c.) un arī pārlieku pakļautība citu cilvēku viedoklim,ierobežojumiem utt.. (t.i. klausīties cilvēkos, kuri mēdz teikt - nē tev tas nesanāks utt)
  Es arī reiz domāju - kādēļ tā, vai tīešām neesmu to pelnījis, vai viss visu laiku būs tik slikti.. utt. Bet nu beigu beigās jau saprotam, ka paši esam savas laimes kalēji.
  Ar manu problēmu tikt galā man palīdzēja Džozefa Mērfija grāmata ''Tavs zemapziņas spēks'', kad dzīve likās tik pelēka, šī grāmata bija mana laimes atslēga... Ja grāmatas nav prioritāte, vari paskatīties filmu ''The Secret'', ir arī latviešu valodā.. Manuprāt, ļoti laba filma, esmu redzējis vairākas reizes, un katru reizi pēc filmas ir tāds kā pozitīvais lādiņš uzkrāts.
  Neuzskatu, ka ir tāds liktenis - dzīves lente, pēc kā mēs dzīvojam... Drīzāk mēs šo likteni paši veidojam, ir jau tas noteiktais laiks atzīmēts, un paši esam atbildīgi, cik krāšņu šo likteni mēs padaram...
  Galvenais ir vienmēr piedomāt, ka viss nemaz nav tik slikti un pagaidām ir tā, lai pēc tam būtu 10x labāk... Tik nepadodies, negatīvajam sūdam, kas liek tev justies slikti, jo mēs taču esam atbildīgi arī par to, lai mēs justos labi! :)
 • Vai nekaitina tīņi?
  nu kultura nav viņu stiprā puse-nožēlojami
 • Vai jūs tas nekaitina?
  nu daziem tas ir vnk tapec lai vnk kk ierakstitu,lai izpaustu sevi
  dazam lai nopelnitu punktu.
  tapat tas nenotiek!
 • vai tevi nekaitina greizsirdība no otrās pusītes ?
  maigi teikts
 • Tev nekaitina tas ka mati aug ātri?
  uz galvas - nē, visur citur - jā  
 • Vai tevi nekaitina "vēja zvani"?
  nē - tie nomierina
 • vau jus nekaitina irca "uzlabobojumi"?
  Paskat tik, diena jau pusē un man sāk patikt... :))
 • Vai nekaitina Latvijas autovadītāji ?
  Noteikumi domāti lai tos pārkāptu!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system