Labākā atbilde

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 8 g  

  jautājums labs, bet ne visi ir tādi. piemēram, mans bŗalis nekad nemazgās traukus ( ja vien nebūs no kā ēst), nekad nesūknēs putekļus (ja vien es stundu nedīkšu viņam to pie auss un nedarīšu visādus sīkus kaitējumiņus), nekad nemazgās ledusskapi, nenovāks bardaku istabā, taču viņš vienmēr iekurinās kamīnu, saskaldīs malku un nopļaus zāli. BEEEt mans draugs izdarīs jebko, ko es palūgšu, taču man bieži vien pašai patīk pašiverēties pa māju ar savām domām galvā. Es nepazīstu nevienu, kurš nekad neveiks nevienu no mājas apkopes darbiem. tikai katram atšķiras tas, kurus darbus viņi dara un kurus ne.

  Kā eksistē tādi, kuri nedara neko? es nezinu... varbūt viņi caurām dienām strādā ogļu raktuvēs un atnākot mājās neko citu negrib kā tikai gulēt? bet nu vispār te vaina jāmeklē vīrieša ego... ja vinš bērnībā pierada, ka māmiņa līdz pat skolas vecumam dupsīti slaucīja, tad protams, ka viņš mājās neko īpaši arī nedarīs, jo ir pieradis, ka visu dara māmiņa un no tiem mājas darbiem neko nesaprot- kad, kur kas un kāpēc jādara. Tu jau arī nemācētu lasīt ja nepazītu burtus. Kā vīrietis var uzkopt māju, ja nezina, kas, piemēram ir fairy un kā ir jātur slota, lai tā grīda izslaucītos?

Atbildes

  1.  2 0

  Nenavistnij (26) 6 (12640)31746 8 g  

  nez ka vairakums , bet ja mani paprasa tad es obligati palidzesu

  1.  1 0

  galandec 5 (2932)28 8 g  

  a kurs tad pacelj kajas sezot uz divana dzerot alu skatoties hokeju kad sieviete gridu suuc m? :)
  palidzam biku :P

  1.  1 0

  Odium77 7 (44056)3412 8 g  

  nav satikti iisti viiri, bet taadi kuri dziivo peec pirmspluudu principiem. kjip viirietis gaadaa par eedamo un muguraa velkamo, bet sieviete dara visus maajas darbus. tik atshkjiriiba starp taa laika un muusdienu principiem ir tikai taa ka sieviete arii veel straadaa.
  ja tas neapmierina tad jaamaina viirietis pret taadu kursh paliidzees maajas darbos.

  1.  1 0

  laima1000 (28) 6 (15165)3316 8 g  

  Tadu virieti ,kursh man nekad nepalidzetu sen jau butu no majas izsviedusi,lai iet pie mammas dziivot es vinjam neesmu mamma ,kas visu vina vieta izdara.
  Takaa man ar manu ir paveicies:D
  Bet ja sieviete nestraadaa bet ir majsaimniece,tad tas ir ok.Bet ja strada abi-galigi nav pienemams.

  1.  1 0

  natucitisss 3 (833)24 8 g  

  Jo viņi uzskata, ka tas nav viņu darbs, ka to vajag darīt tikai sievietēm....
  Personīgi es uzskatu, ka vīrietim arī vajag kko palīdzēt darīt mājas darbos, netikai viss ir jādara mums, viņiem arī kko vajag darīt.

  1.  1 0

  dadze 4 (2452)23 8 g  

  Nu,nu-Tu jau runā par nenopietniem vīriešiem!!!!! Ja vīrietim gribas ģimeni,savu māju,viņš Tev vienmēr palīdzēs!!!

  1.  1 0

  chicamazaa 2 (374)38 8 g  

  Nu un? Man piemēram patīk pašai māju uzkopt. :D Tieši izdzenu ārā vīriešu kārtas pārstāvjus kaut kur uz veikalu, lai netraucē. :D
  nju parasti jau vīrieši palīdz gan bērnus audzināt, unj reizēm arī paši gatavo ēst,mazgā traukus. ;) nezz, žēl, ja ir tādi, kas vispār nepalīdz ,lai gan nav dzirdēts

  1.  1 0

  CM_PaNK 1 (117) 8 g  

  Tapec ka tu tadus redzi... XD tu domā ka visi vīrieši atnak maajas, sak dzert alinu pie teļuka vai činit savu autiņu.... XD bet ta nav, tu redzi tikai to sliktaako....

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Man jau šitas jautājums sen sirdi plosa! Kāpēc gan vēl nevarētu mežā ar Husqvarnu (nē, labāk ar Družbu -būs tvirtāki musīši rociņām) malciņu pazāģet, paskaldīt, zemīti paart pārmaiņas/sportiskas intereses pēc, kādam autiņam motoru pa garažu izmētāt plaši un pēc tam sakrāmēt, mājai jumtu nomainīt ??? :D
  KĀPĒC?
  Lai cik nebūtu paradoksāli, tagad katrā dzīvoklī veļa mazgājas ar automātisko veļas mazgājamo mašinu, gandrīz katrā mājā ir mikroviļņu krāsns un uzsauciens no ,,datoriztabas" -Eu, veci, iemet picas mikrenē, ja Tev nav grūti, es tagad baigi labā čatā... " un lielai daļai mūsdienu bērnu audzināšana sākas un izbeidzas ar uzbļāvienu - "Nelien manos ,,draugos!":D (ir dzirdēts teiciens , ka par audzināšanu attiecīgām personām skolā algu maksājot).
  Tagad ir demokrātija, brīvība. Katrs dzīvo, kā prot un grib. Katrs izvēlas sev partneri, kādu grib. Es uzskatu, ka mums katram ir sava misija. Ir sievietes, kam patīk mājas darbi un uztver to kā pašsaprotamu. Ir jau arī vīrieši, kuriem patīk Tevis minētie darbi/darbiņi. Ja kādai sievietei nav vēlmes darīt mājas darbus, iesaku dažus variantus:
  1. Sapīties ar kādu ,,biezo" - visu darīs mājkalpotājas un mājskolotājas
  2. Iepazīties ar kādu vīrieša cilvēku, kam ļoti patīk darīt  ēdienu gatavošanas utt - piemēŗam - Mārtiņš Rītiņš! :)
  3. Ņemt piemēru no Flaberu ģimenes. Tur viss ir ZE BEST un neviens nav ,,sasvīdis":D

  Šis Tavs jautājums ir ļoti vispārināts. Ir visādas sievietes , ir visādi vīrieši. Tā laikam būtu īsāk.
  Man vispaŗ pagrūti atbildēt uz šādiem jautājumiem, kas skar ļoti plašas sabiedrības, cilvēces utml daļas/masas. konkrēti varu atbildēt par sevi -kas man patīk/nepatīk, ko daru/nedaru utml.

  1.  0 0

  predator1989 7 (23260)4729 8 g  

  Zin kā ir ar šito štelli...
  Citreiz ir tā, ka vīrieši labu gribēdami dara visu, nu kā jau iepriekš minēji...
  Un zini ar ko tas beidzās?!!!!
  Sieviete redz to, ka viņš visu izdara un līdz ar to pa neko neuzstraucās un zin kas tad notiek???
  Viņa sāk vazāties apkārt,jo viņai tak ir kāds, kas palīdzēs un mājās visu izdarīs un līdz ar to viņai nav par neko jaustraucās...
  Un bieži ir tā, ka viņa arī tādā veidā aizvazājās pie cita un tad vīrietis paliek pats ar visu bērnu un visu savu māju un visu pārējo..
  Stāstu to pēc patiesa notikuma...

  1.  0 0

  Sheyliina 7 (38655)413111 8 g  

  Principā piekrītu svaigākajam no izteicieniem sabiedrībā, ka laika gaitā sievietes ir sevi parādījušas, pierādījušas kā pašpietiekamas būtnes, kas VISU var izdarīt PAŠAS - tajā skaitā visu jautājuma autores minēto, līdz ar to vīrieši ir pagājuši malā un tā ir kļuvusi par normu.  

  Un nākas atkārtoties, bet ja normālam vīrietim palūgsi pienaglot plauktiņu pie sienas, tad viņš to izdarīs.

  Visi deklamē izrunāšanos savstarpējās attiecībās, kad ir "pī vasarsvētki", BET kad vajag palīdzēt tad sievietes nez kāpēc klusē un gaida, kad galdiņš klāsies.

  * Mēle domāta, lai to liktu lietā.  

  Un visbeidzot - mēs taču esam sievietes - izmantosim savu dabas doto talantu koķetēt un flirtēt arī tad, ja vēlamies, lai VIŅŠ iznes miskasti.  

  1.  0 0

  leuw 5 (3867)125 8 g  

  Kāpēc? Slinkums pievelk vīriešus ka magnēts. Acīmredzot uz sievietēm elementārā fizika neattiecas tik bieži.

  1.  0 0

  mikey 4 (2317)412 8 g  

  atmazgas izdomā - viņi ir noguruši, sievietes ir mājsaimnieces, kaut kas sāp un vēl simtiem lietas ar ko aizbāst ausis.

  1.  0 0

  Dirix (33) 4 (1877)37 8 g  

  Droši vien vēlējies zināt - vot kāpēc Tev ir tieši tāds vīrietis? :)

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system