Labākā atbilde

  1.  2 0

  grauzdins 6 (5546)2929 12 g  

  Pilnīgi piekrītu. Es arī nesaprotu. Tomēr labākais iepazīšanās veids ir tuvākais bārs :d

Atbildes

  1.  1 0

  Odium77 7 (43716)3413 12 g  

  tāpēc ka cilvēki nedomā ar galvu, ņemot kautkādus stulbus tarifu plānus vai kartes kur viena tīkla ietvaros zvani ir lētāki, vai labākajā gadījumā par brīvu, bet uz citiem maksā vājprāta naudu. līdz ar to arī ir jānorāda operators. es, par cik sanāk zvanīt gan uz tele2 gan lmt, mazāk uz biti, bet arī, līdz ar ko izvēlējos tarifu kur man ir pilnīgi vienalga kāds operators ir otram. atviegloju sev dzīvi. man jau senos laikos besīja, ka jāskatās kāds operators ir otram.

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3918 12 g  

  Tā nav atlase, tā ir brīdinājuma zīme. Brīdinājums tam, ka flirta dēļ vari iztērēt diezgan daudz naudas. Jā, tieši flirta dēļ, jo na jau nemaz tik liels skaits to gadījumu, kad šādi cilvēki saiet kopā uz ilgu laiku. Turklāt, pieļauju, ka parasti jau sazinās ar vairākiem kandidātiem, jo tomēr, nevar jau zināt kas sēž otrā galā. Tāpēc es dodu priekšroku iepazīties dzīvē, nevis čakarēties ar zvaniem vai sms. Tas varētu būt interesanti 12, 15 gadu vecumā... vai veciem cilvēkiem, kuriem nav ko darīt un kuri reti iet ārā no mājas...

  1.  0 0

  iDcore 6 (5932)3310 12 g  

  Norāda iespējams tāpēc, ka lielākas iespējas tomēr ir sagaidīt kādu zvanu / sms..

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4622 12 g  

  Tāpēc, ka domā par tautu! -  Padomā pats, kam var interesēt tāda "iepazīšanās"  - 2 kategorijām : 1. Mazgadīgie, kuriem būtiski ir arī šie santīmi, "nošņaukti" no "pusdiennaudas", 2. Pieaugušiem - tiem, kas sēž fin.sūdos un/vai virtuāliem masturbatoriem. Tiem, kam ir normāla fin.situācija, tiem pārsvarā arī nav tieksmes/vajadzības tādos ... (nez, kā nosaukt) pasākumos ļurkāties. Normāli/dabiski iepazīžanās notiek reālajā, piemēram, kaut kādos kultūras, izklaides, hobiju/sirdslietu pasākumos, vai saistībā ar darbu, biznesu utt utjp..
  Man tā šķiet.  

  1.  0 0

  seville 7 (25365)339 12 g  

  laikam jau cilvēks aizraujas ar tādu padarīšanu un process ir svarīgāks par rezultātu.

  1.  0 0

  Кэролайн 6 (17518)31744 12 g  

  tā ir cieņa pret adresātu. vajag saudzēt viņa kredītu   jāzin, vai jābūt taupīgam vai var  ļauties bezmaksas sms sūtīšanai tele2. varbūt citam vispār pēdējie  santīmi kontā!

Līdzīgie jautājumi

 • kapeec vienmēr jābūt tā, ka iepazīstoties džekam jāuzsāk saruna?
  Kurš vairāk grib, tas arī uzsāk....:)
 • Kā tev parasti ir gājis ar iepazīstoties ar otrās pusītes vecākiem?
  ar tētiem viss čiki-piki... brāļi māsas ar normu robežās... man vienmēr bailL no mammām.. :D - liekas,ka viņu skatieni tādi pārmetumiem pilni... un caururbjoši..  -"vai tanu šitentā būs gana laba manam mazajam puikiņam"  ...  ķip tavo :D -šķiet,ka viņām liekas,ka nu es baigi nozagšu viņas dēlu un cauri visam..! :D.. bet ar manu divu bijušo puišu mammām man attiecības ir ļoti labas... pat lieliskas.. bija un ir.. A ar tgdējo vēl tikai viss priekšā.. wish me luck.. ;)
 • Ar ko sākt uzrunu iepazīstoties internetā?
  Ar jebkuru izsauksmes vārdu, kam piemīt uzmanības pievēršanas funkcijas, vai arī uzrunājamās personas vārdu vokatīva locījumā. Citu ekspresijas līdzekļu iespējas (piemēram, uzrunāt caur pieskārienu) diemžēl mums šī šķietami brīvā virtuālā vide liedz. Protams, ir ne tikai verbālas iespējas, bet arī vizuālas vai audiālas, piemēram, uzrunāt var, pārsūtot kādu zīmīgu attēlu vai emotikonu, vai arī video, audiofailu. Būtiski ir radīt iespaidu, kas liek uzrunājamai personai vērst uzmanību uz uzrunātāju.
 • Wai ir gadījies tikt pie sirdspusītes iepazīstoties netā? Ja jā, tad - cik ilgi jau esat kopā?
  Jā , esmu dzirdējis par laimīgiem gadījumiem, bet sastapis tādu pāri neesmu. Nenoliedzu, ka tāda iespēja pastāv. Nē, nav sanācis. Bija trīs ,,nopietni" piegājieni, bet paldies viņām par godīgumu - esmu bijis par nīkulīgu salīdzinājumā pret viņu iepriekšējiem partneriem -morāli stabiliem, atraktīviem , sportiskiem, piekopjošiem veselīgu dzīves veidu, uzņēmīgiem, seksuāliem utml. - sāpīgi tikai, ka paspēj kaut kādā mērā cilvēciņā ieķerties un vēl debīlāk, ja izveidojies garīgais kontakts ar atvasītēm, citiem ģimenes locekļiem vai radiem. bet jūti, ka kāds dzīvo viņas sirdī, turpina sarakstīties, jūti to seksa laikā, ka labāk manā vietā būtu Viņš utttt. Neesmu dusmīgs, ka to (toleranti) viņa pateica, paejot lielākam vai mazākam laika posmam -es saprotu -arī viņā dzīvoja cerībā, ka spēšu ,,izdzīt"pagātni no viņas. cerība mirst pēdējā. Vairs necentīšos to darīt. Ja būs lemts, tad reālajā dzīvē satikšu. It kā jau vēlējos kaut ko stabilu, mīļu  -cilvēciņu, kuram uzticēties, par kuru domāt, ejot gulēt ar smaidu...uttt. Zinu -stulbums un naivums. bet plikas nogrūšanās dēļ būt ielāpam, ,,personālajam žigalo"-ne priekš manis.   Iztikšu. Tikko paskatījos uz Taviem gadiņiem... Saulīt - nekreņķējies -Tev to nu nevajadzētu mēģināt darīt - sastapsi normālu un jauku atbilstoša vecuma cilvēciņu reālajā dzīvē nevis šajos ,,dvēseļu šrotos".
 • Iepazīstoties - kā pārvarēt bailes no tā ka personai jau ir otrā puse?
  nav jābaidas visu laiku,ir vnk jāprasa ir tev vai nav.
  jo uzreiz uzzināt daudz ko atvieglo.
  nav jāvelk garumā,jāminstinās,ar domu - varbūt vināi kāds ir bez manis.
  labāk īsi un konkrēti.
  vismaz nervu zāļu skaits paliks nemainīgs ko pirms miega ierijam,lai domas galvu nejauktu.
 • Piemēram, iepazīstoties kādā čatā vai kkā līdzīgi un sarunā randiņu, Jūs uz viņu ejat?
  izvairos,man sievas bail
 • Ko vīrietis dara nepareizi iepazīstoties ar sievieti?
  Lielas ar to,ciik spēcīgs ir un,cik daudz sasitis,utē,tē...
  Kāds kazanova ir,cik iepriekš daudz meiteņu viņas bijušas,un taml...=/
  skaļa atraugāšanās,rupja runāšana...
  Vot,to neuzskatu par pareizi darītu,un īsto ceļu,kā iekarot meitenes sirdi kaut uz vienu vakaru
 • Kādas ir biežāk pieļautās sieviešu (meiteņu) kļūdas iepazīstoties? Kādos apstākļos tās pieļautas? ;)
  nja ja jaspriezh pasahi pec sevis tad es neesmu no tam kura parak atri uzticetos fiziski, bet garigi gan jo es itka mekleju puiso nopietnam attiecibam! es parasti ja man cilveks shkjiet simpatisks izstastu par sevi parak daudz un tad beigas atkaljas ka chalis par sevi visu melojis jo shameji biki citi noluki
 • Pirmais ko Tu centies uzzināt, iepazīstoties ar cilvēku?
  nopētu vai vārdi sakrīt ar ķermeņa valodu (cik patiess) un kā es viņu izjūtu - labi vai diskomforts (vairāk pētu sevi, izjūtas)
  tad ar laiku vārds, bet ar vienu cilvēku biju ļoti ilgi pazīstama, līdz attapāmies, ka jāiepazīstas oficiāli (saucām viens otru mums vien zināmos mīļvārdiņos)
  ja rodas jau pirmajā reizē labs kontakts, viss aiziet pats no sevis, ka pat nepamanu kas kuru reizi ir pirmais
 • Jautājums meitenēm. Kad tev pēdējo reizi, ar tevi iepazīstoties, džeks noskūpstīja roku?
  mans puisis!
  bet tas gan nebija tāpēc ka viņš to gribētu vai arī tāpēc ka tas ir smuki utt....  

  bet gan tapēc ka mēs vnk prikolojamies!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system