Labākā atbilde

  1.  0 0

  RozaLindinja (35) 6 (5182)418 11 g  

  ar tētiem viss čiki-piki... brāļi māsas ar normu robežās... man vienmēr bailL no mammām.. :D - liekas,ka viņu skatieni tādi pārmetumiem pilni... un caururbjoši..  -"vai tanu šitentā būs gana laba manam mazajam puikiņam"  ...  ķip tavo :D -šķiet,ka viņām liekas,ka nu es baigi nozagšu viņas dēlu un cauri visam..! :D.. bet ar manu divu bijušo puišu mammām man attiecības ir ļoti labas... pat lieliskas.. bija un ir.. A ar tgdējo vēl tikai viss priekšā.. wish me luck.. ;)

Atbildes

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31439)41249 11 g  

  viss ok

  1.  0 0

  Sarma 6 (7773)226 11 g  

  Parasti? Domā,tas notiekas bieži?
  2x iepazinos;normāli,esam inteliģenti.

  1.  0 0

  VnK_Raimis (32) 6 (9735)3622 11 g  

  Ar savas draudzenes vecākiem iepazinos ļoti labi un jauki parunājām ( kā saka, svarīgi ir pirmā attieksme, kā pret tevi izturas un pirmie mirkļi , bet tālāk jau būs ok ;) )

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4622 11 g  

  No sākuma bija otras pusītes mamma.   (hi hi , ne!?) Nu, bļāviens, kam negadās.  Tad pusīte, tagad es vairs neko nesaprotu.  
  Bet , iespējams, man būs ķerra ar serdi plosošiem jautājumiem un šajā pašā sadaļā.

  1.  0 0

  Odium77 7 (43716)3413 11 g  

  nepazīstu vēljoprojām      

  1.  0 0

  Angelo1989 (34) 6 (10125)3617 11 g  

  nez parasti paradu no labas puses neiesu tak radit cik slima galva man patiesiba :D

  1.  0 0

  predator1989 7 (22475)41148 11 g  

  nav ne jausmas.  

  1.  0 0

  ingiii 2 (253)6 11 g  

  Man nekadi parpratumi nav bijusi, vnm vis bij ok:)

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3918 11 g  

  Esmu 2x iepazinusies. Abas reizes bija tīri normālas. Pirmajā reizē tas notika tik ātri, ka kaut kā nepamanīju. Jau otrajā tikšanās reizē mās gājām pie viņa uz mājām kopā ar vēl dažiem draugiem. Viņi bija ļoti forši cilvēki. Tādi pavisam mierīgi, asprātīgi un vienmēr ļoti priecājās mani ieraudzīt. Ar tagadējā drauga mammu gan iepazinos pēc kāda pus gada, jo viņa dzīvo citā pilsētā. Nu tā gan nebija tik jauka tikšanās. Drīzāk neveikla. Man uzmanību īpaši nepievērsa. Visu laiku draugu par kaut ko lamāja. Viņai ir skaļa balss! =] Bet esmu nu jau pieradusi un sapratusi, kā tā ir tikai ārējā čaula. Īstenība viņa ir ļoti jauks cilvēks un vairs neveikli nejūtos.

  1.  0 0

  Кэролайн 6 (17518)31744 11 g  

  labi

  1.  0 0

  madeira93 6 (13106)2524 11 g  

  tieshi tagad esmu pie drauga mammas un maasaam.
  iet super ljoti forshi cilveeki
  kas ir iDcore? :D draud iepaziishanaas ar meitenes vecaakiem? :D

Līdzīgie jautājumi

 • Vai esat satikušies ar cilvēkiem iepazīstoties internetā?Un kādi rezultāti?
  Jā un pilnīgi noteikti lielākā daļa arī jā! :) Jo inernetā tiešām ir plašas iespējas iepazīties visdažādākos veidos un kaut vienu reizi taču rodas situācija, ka abiem gribas satikties! Es šādā veidā esmu iepazinies ar daudz dažādiem un interesantiem cilvēkiem! Un atzīšu, ka man arī dikti patīk tādā veidā iepazīties un satikties! Jo pateicoties tam esmu daudz ko uzzinājis par ineresantām lietām, dīvainiem cilvēkiem! Esmu daudz ko uzzinājis un izmantojis jautras idejas un visbeidzot- esmu ieguvis arī foršus draugus! Bīstamāk ir iet pēc avīzes, lai apskatītos TV programmu! :p
 • Iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem Tu uzvedies dabiski vai tomēr piestrādā, lai pirmais iespaids būtu nevainojams??
  Esmu dabisks vienmēr, mani suņi man neļauj tēlot kaut ko svešu
 • Ar ko sākt uzrunu iepazīstoties internetā?
  Ar jebkuru izsauksmes vārdu, kam piemīt uzmanības pievēršanas funkcijas, vai arī uzrunājamās personas vārdu vokatīva locījumā. Citu ekspresijas līdzekļu iespējas (piemēram, uzrunāt caur pieskārienu) diemžēl mums šī šķietami brīvā virtuālā vide liedz. Protams, ir ne tikai verbālas iespējas, bet arī vizuālas vai audiālas, piemēram, uzrunāt var, pārsūtot kādu zīmīgu attēlu vai emotikonu, vai arī video, audiofailu. Būtiski ir radīt iespaidu, kas liek uzrunājamai personai vērst uzmanību uz uzrunātāju.
 • kapēc iepazīstoties vienmēr norāda operatoru?
  Pilnīgi piekrītu. Es arī nesaprotu. Tomēr labākais iepazīšanās veids ir tuvākais bārs :d
 • Wai ir gadījies tikt pie sirdspusītes iepazīstoties netā? Ja jā, tad - cik ilgi jau esat kopā?
  Jā , esmu dzirdējis par laimīgiem gadījumiem, bet sastapis tādu pāri neesmu. Nenoliedzu, ka tāda iespēja pastāv. Nē, nav sanācis. Bija trīs ,,nopietni" piegājieni, bet paldies viņām par godīgumu - esmu bijis par nīkulīgu salīdzinājumā pret viņu iepriekšējiem partneriem -morāli stabiliem, atraktīviem , sportiskiem, piekopjošiem veselīgu dzīves veidu, uzņēmīgiem, seksuāliem utml. - sāpīgi tikai, ka paspēj kaut kādā mērā cilvēciņā ieķerties un vēl debīlāk, ja izveidojies garīgais kontakts ar atvasītēm, citiem ģimenes locekļiem vai radiem. bet jūti, ka kāds dzīvo viņas sirdī, turpina sarakstīties, jūti to seksa laikā, ka labāk manā vietā būtu Viņš utttt. Neesmu dusmīgs, ka to (toleranti) viņa pateica, paejot lielākam vai mazākam laika posmam -es saprotu -arī viņā dzīvoja cerībā, ka spēšu ,,izdzīt"pagātni no viņas. cerība mirst pēdējā. Vairs necentīšos to darīt. Ja būs lemts, tad reālajā dzīvē satikšu. It kā jau vēlējos kaut ko stabilu, mīļu  -cilvēciņu, kuram uzticēties, par kuru domāt, ejot gulēt ar smaidu...uttt. Zinu -stulbums un naivums. bet plikas nogrūšanās dēļ būt ielāpam, ,,personālajam žigalo"-ne priekš manis.   Iztikšu. Tikko paskatījos uz Taviem gadiņiem... Saulīt - nekreņķējies -Tev to nu nevajadzētu mēģināt darīt - sastapsi normālu un jauku atbilstoša vecuma cilvēciņu reālajā dzīvē nevis šajos ,,dvēseļu šrotos".
 • kapeec vienmēr jābūt tā, ka iepazīstoties džekam jāuzsāk saruna?
  Kurš vairāk grib, tas arī uzsāk....:)
 • Piemēram, iepazīstoties kādā čatā vai kkā līdzīgi un sarunā randiņu, Jūs uz viņu ejat?
  izvairos,man sievas bail
 • Pirmais ko Tu centies uzzināt, iepazīstoties ar cilvēku?
  nopētu vai vārdi sakrīt ar ķermeņa valodu (cik patiess) un kā es viņu izjūtu - labi vai diskomforts (vairāk pētu sevi, izjūtas)
  tad ar laiku vārds, bet ar vienu cilvēku biju ļoti ilgi pazīstama, līdz attapāmies, ka jāiepazīstas oficiāli (saucām viens otru mums vien zināmos mīļvārdiņos)
  ja rodas jau pirmajā reizē labs kontakts, viss aiziet pats no sevis, ka pat nepamanu kas kuru reizi ir pirmais
 • Ko vīrietis dara nepareizi iepazīstoties ar sievieti?
  Lielas ar to,ciik spēcīgs ir un,cik daudz sasitis,utē,tē...
  Kāds kazanova ir,cik iepriekš daudz meiteņu viņas bijušas,un taml...=/
  skaļa atraugāšanās,rupja runāšana...
  Vot,to neuzskatu par pareizi darītu,un īsto ceļu,kā iekarot meitenes sirdi kaut uz vienu vakaru
 • Kādas ir biežāk pieļautās sieviešu (meiteņu) kļūdas iepazīstoties? Kādos apstākļos tās pieļautas? ;)
  nja ja jaspriezh pasahi pec sevis tad es neesmu no tam kura parak atri uzticetos fiziski, bet garigi gan jo es itka mekleju puiso nopietnam attiecibam! es parasti ja man cilveks shkjiet simpatisks izstastu par sevi parak daudz un tad beigas atkaljas ka chalis par sevi visu melojis jo shameji biki citi noluki


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system