Labākā atbilde

  1.  0 0

  Garbutchy (32) 5 (2819)37 10 g  

  Jā un pilnīgi noteikti lielākā daļa arī jā! :) Jo inernetā tiešām ir plašas iespējas iepazīties visdažādākos veidos un kaut vienu reizi taču rodas situācija, ka abiem gribas satikties! Es šādā veidā esmu iepazinies ar daudz dažādiem un interesantiem cilvēkiem! Un atzīšu, ka man arī dikti patīk tādā veidā iepazīties un satikties! Jo pateicoties tam esmu daudz ko uzzinājis par ineresantām lietām, dīvainiem cilvēkiem! Esmu daudz ko uzzinājis un izmantojis jautras idejas un visbeidzot- esmu ieguvis arī foršus draugus! Bīstamāk ir iet pēc avīzes, lai apskatītos TV programmu! :p

Atbildes

  1.  0 0

  Elizabethe 3 (841)15 10 g  

  Protams ka esmu. Ļoti daudz paziņu šādā veidā gūts, un ne tikai! :)

  Bīstami ir tikai tad, ja esi mazgadīgs vai naivs.

  1.  0 0

  sexymiks 1 (98) 10 g  

  o boze moj

  1.  0 0

  ilcis 4 (1579)412 10 g  

  jaa...bija sex,iedzershana utt bet mees neesam kopaa !!!

  1.  0 0

  ed_komaro (29) 4 (1003)25 10 g  

  Jaa, esmu saticies un pat izveidojis attieciibas, ar kadu meiteni no neta, bet teikshu taa, vienalga kur iepaziistas, galvenais vai ir lemts kam izveidoties

  1.  0 0

  Spirtins (34) 1 (107) 10 g  

  Ja pasham piemiit kut druska veselaa sapraata (saukts arii intelekts), tad nav biistami.
  Esmu ticies, rzeultaati labi. Mana statistika raada, ka ~30% no tiem, ar kuriem tiek uzsaakta sarakste piekriit tikties un ar apmeeram 30% no tiem, ar kuriem satiekas ir iespeejams sabiidiit kaut ko vairaak kaa tikai iisu paziishanos...
  Iespeejamas arii ilgstoshas attieciibas (ir redzeets, kaa tiek veidotas gjimenes)

  1.  0 0

  Kesedijs (33) 1 (110) 10 g  

  Jā,es esmuj saticies vairākas reizes......bet nekam nebija lemts notikt.Tas nav bīstami,tas ir interesanti.

  1.  0 0

  [TR]Binoklis (26) 2 (464)14 10 g  

  jaa es esmu!!! Rezultaati ir taadi - esmu ieguvis jaunus labus draugus! :]

  1.  0 0

  Calypso (33) 2 (463)15 10 g  

  Jā var un tieši ar šo cilvēku jau pusgadu esam kopā..

  1.  0 0

  Latvian_Pie (32) 4 (1528)410 10 g  

  Iepazītie ar cilvēku caur internetu??? Tīrākā laimes spēle! Šajā vispasaules tīmeklī cilvēks var sevi pārveidot kā vien sirds vēlas.. protams, ir arī izņēmumi! :)

Līdzīgie jautājumi

 • Iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem Tu uzvedies dabiski vai tomēr piestrādā, lai pirmais iespaids būtu nevainojams??
  Esmu dabisks vienmēr, mani suņi man neļauj tēlot kaut ko svešu
 • Kā tev parasti ir gājis ar iepazīstoties ar otrās pusītes vecākiem?
  ar tētiem viss čiki-piki... brāļi māsas ar normu robežās... man vienmēr bailL no mammām.. :D - liekas,ka viņu skatieni tādi pārmetumiem pilni... un caururbjoši..  -"vai tanu šitentā būs gana laba manam mazajam puikiņam"  ...  ķip tavo :D -šķiet,ka viņām liekas,ka nu es baigi nozagšu viņas dēlu un cauri visam..! :D.. bet ar manu divu bijušo puišu mammām man attiecības ir ļoti labas... pat lieliskas.. bija un ir.. A ar tgdējo vēl tikai viss priekšā.. wish me luck.. ;)
 • Pirmais ko Tu centies uzzināt, iepazīstoties ar cilvēku?
  nopētu vai vārdi sakrīt ar ķermeņa valodu (cik patiess) un kā es viņu izjūtu - labi vai diskomforts (vairāk pētu sevi, izjūtas)
  tad ar laiku vārds, bet ar vienu cilvēku biju ļoti ilgi pazīstama, līdz attapāmies, ka jāiepazīstas oficiāli (saucām viens otru mums vien zināmos mīļvārdiņos)
  ja rodas jau pirmajā reizē labs kontakts, viss aiziet pats no sevis, ka pat nepamanu kas kuru reizi ir pirmais
 • Ar ko sākt uzrunu iepazīstoties internetā?
  Ar jebkuru izsauksmes vārdu, kam piemīt uzmanības pievēršanas funkcijas, vai arī uzrunājamās personas vārdu vokatīva locījumā. Citu ekspresijas līdzekļu iespējas (piemēram, uzrunāt caur pieskārienu) diemžēl mums šī šķietami brīvā virtuālā vide liedz. Protams, ir ne tikai verbālas iespējas, bet arī vizuālas vai audiālas, piemēram, uzrunāt var, pārsūtot kādu zīmīgu attēlu vai emotikonu, vai arī video, audiofailu. Būtiski ir radīt iespaidu, kas liek uzrunājamai personai vērst uzmanību uz uzrunātāju.
 • Iepazīstoties,ir gadījies,ka cilvēks izliekas labs ,lai iepatiktos,cik ilgi tā var notēlot? kamēr neatklājas īstā daba?
    Par ilgumu nezinu, bet attiecību laikam jābūt pietiekami exponētam - un tad sāk atklāties visādas lietiņas
  bet tu parādi prikšlaicīgi, ka otrs Tev iepaticies(pietēlo mazliet), notrulini viņa uzmanību un īstā atklāsme tad nāks ātrāk::))
 • kādos gadījumos tu iepazīstini savu mīļoto cilvēku ar saviem vecākiem?
  tad kad ir pārgulēts vairāk nekā 5 reizes kopā.
 • kā jūs iepazīstaties ar jauniem, nepazīstamiem cilvēkiem?
  pieeju klaat un sho to pajautaaju...tusos vnk nosaucu savu vaardu vai aicinu liidi uzsmeekjeet...bet parasti neiepaziistos, jo izskatos iedomiiga un taada arii esmu...sapaziistos tikai ar tuvaako draugu draudzenju puishiem un meiteneem...:)
 • Vai Tev patīk apkārtējo uzmanība, sarunas, diskusijas un iepazīšanās ar vēl nezināmiem cilvēkiem?
  Jā, ja tas cilvēks ir mani kaut kā ieinteresējis.
 • kapēc iepazīstoties vienmēr norāda operatoru?
  Pilnīgi piekrītu. Es arī nesaprotu. Tomēr labākais iepazīšanās veids ir tuvākais bārs :d
 • Wai ir gadījies tikt pie sirdspusītes iepazīstoties netā? Ja jā, tad - cik ilgi jau esat kopā?
  Jā , esmu dzirdējis par laimīgiem gadījumiem, bet sastapis tādu pāri neesmu. Nenoliedzu, ka tāda iespēja pastāv. Nē, nav sanācis. Bija trīs ,,nopietni" piegājieni, bet paldies viņām par godīgumu - esmu bijis par nīkulīgu salīdzinājumā pret viņu iepriekšējiem partneriem -morāli stabiliem, atraktīviem , sportiskiem, piekopjošiem veselīgu dzīves veidu, uzņēmīgiem, seksuāliem utml. - sāpīgi tikai, ka paspēj kaut kādā mērā cilvēciņā ieķerties un vēl debīlāk, ja izveidojies garīgais kontakts ar atvasītēm, citiem ģimenes locekļiem vai radiem. bet jūti, ka kāds dzīvo viņas sirdī, turpina sarakstīties, jūti to seksa laikā, ka labāk manā vietā būtu Viņš utttt. Neesmu dusmīgs, ka to (toleranti) viņa pateica, paejot lielākam vai mazākam laika posmam -es saprotu -arī viņā dzīvoja cerībā, ka spēšu ,,izdzīt"pagātni no viņas. cerība mirst pēdējā. Vairs necentīšos to darīt. Ja būs lemts, tad reālajā dzīvē satikšu. It kā jau vēlējos kaut ko stabilu, mīļu  -cilvēciņu, kuram uzticēties, par kuru domāt, ejot gulēt ar smaidu...uttt. Zinu -stulbums un naivums. bet plikas nogrūšanās dēļ būt ielāpam, ,,personālajam žigalo"-ne priekš manis.   Iztikšu. Tikko paskatījos uz Taviem gadiņiem... Saulīt - nekreņķējies -Tev to nu nevajadzētu mēģināt darīt - sastapsi normālu un jauku atbilstoša vecuma cilvēciņu reālajā dzīvē nevis šajos ,,dvēseļu šrotos".


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system