Atbildes

  1.  1 0

  Seroquel (32) 7 (27359)4518 12 g  

  pasaki normali varbut tad kads sapratis ko tev vajag... citadak te tev piedavas visu kas ienak prata sakot ar sexu beidzot ar konfektem un pukjem

Līdzīgie jautājumi

 • Kas Jūsuprāt ir šī gadsimta "mēris"?
  Visām nebūšanām pamatā ir visatļautība - tiesības bez pienākumiem un atbildības.
 • Ko jus sakuma no rita pamozoties izdarat?
  domaaju..:)
  tad atveru acis..izstaipos..paskatos tlefonaa un gulju talaak :)
 • kapec vairs nav tik daudz aptauju,ka bij sakuma,kad tas parādījas....?
 • Normāli prieksh 21. gadsimta???
  Pats esu strādājis un zinu ka piciniekiem savādāk nevar nemaz būt ;D Pica nevar gaidīt atdzisīs.. a asinis jau vienmēr var pārliet..
 • 21.gadsimta sieviete un šujmašīna....
  protams ka ir nepieciešama šujmašīna es personīgi māsai uzdāvināju jo tai patīka skolas laikā šūt sev visādas lupatas...tagad to vie dara kā staigā savās šūtajās drēbēs!!!!!
 • Tavā skatijumā gadsimta labākā filma?
  Man tādas ir vairākas, bet pirmās prātā ienāca šīs 3...
  -The Hurt Locker
  -The Jacket
  -Perfume: The Story of a Murderer
 • Labak sanemt algu menesa sakuma vai beigās?
  vislabaak ir sanjemt saakumaa un meenesha beigaas sanjemt nelielu avansu... taa viss nobalanseejas!!!
 • Kāpēc ir tik maz informācijas no 1. gadsimta līdz 14. gadsimtam?
  Domāju, domāju, nu smuki veči dzied (protams, malači, pētījuši, ņēmušies ne pa jokam), bet tomēr tādā gadījumā dīvaini, ņemot kaut mūsu pašu vēsturi -  piemēram, Rīgas (un te jau sākas kapitālākais īssavienojums. Kā zināms un neapstrīdams fakts(jo kur gan, vellc ar ārā, sabāzt tālāko hroniku no 1200.gada līdz 18.gadsimtam!?  ), ka Rīgas pirmssākumi ir nesaraujami saistīti ar kristietību, precīzāk -katoļu (Livonijas bīskapija). Tad pasakiet, lūdzu, kādā veidā 12.gadsimta beigās lielākā daļā Eiropas jau varēja valdīt attīstīts,  rituāliem, tradīcijām "piesātināts" katolisms, ja tajā laikā Nācarietis, pēc video gudro prātu versijas, pat nebija krustā sists!   ABSURDS! Džeki vienkārši fanātiski pieķērušies savai teorijai un daudzi momenti izskatās "pievilkti aiz zobiem". Ok, vienīgais , ko iedomājos, kas varētu runāt par labu šai pētnieku teorijai, ka cilvēces evolūcija iet pa spirāli un 12.gs vidū notika Mesijas 2.Atnākšana.   Ja papēta "attīstītāko civilizāciju'" hronikas, nemaz jau tik tukšs Tevis minētais laika posms nav. Tukšs tas ir tiem reģioniem, kur tajā laikā, kad kaut kur jau tika izstrādātas meliorācijas sistēmas, vēl pie pērkona būkšķiem vaimanādami krita pie zemes un nebija ne mazākas sapratnes, kas ir alfabēts un ko nozīmē rakstīt. Lūdzu, te arī atbilde.
 • Kā tavuprāt izskatās XXl gadsimta Trojas zirgs?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system