Labākā atbilde

    1.  2 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 18 g  

    "GODA VĀRDS, ES VAKARNAKT NEDZĒRU! "
    tā arī saki :DD
    varbūt paveiksies.

Atbildes

    1.  3 0

    wvicha 6 (8740)239 18 g  

    Neko. Viņi paši visu pateiks. :D
    Nē nu a ja nopietni tad ko viņiem vispār jāsaka?! Ja jau esi pietiekami vecs lai iegādātos alko, tad manuprāt tev viņiem nekas nav jāskaidro. ;)

    1.  2 0

    meicha (37) 6 (7638)3519 18 g  

    Es stāvēju blakus un ievilkās.

    1.  2 0

    zigits 4 (1664)27 18 g  

    ir kaut kas jasaka ? tu doma vinji nesaprot ka te visa valsts dzerstaas apkart ?

    1.  2 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    pirmajam pateikt..... kas te ir dzēris

    1.  2 0

    DiiDii 7 (31461)31861 18 g  

    Mammu, tēti, es esmu piedzēries kā lops un smirdu kā cūka! Tagad atvainojiet mani, es iešu gulēt!

    1.  1 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 18 g  

    aplējos!

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    mazdadigais   

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 18 g  

    beidz mani ošņāt!

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Pagaršoju aliņu tikai, vai arī maksimums izdzēru vienu pudeli/bundžu/glāzi/kausu! :D

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    pateikt ka tu esi skaidrs un iet guleet
    tev ir tiesibas uz to ko tu gribi un ja tev ir tiesibas pirkt vinu tad bac kur problema?  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system