Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Luudzu kaads paliidziet ar ejay7
  Jautaa usver'am, Mcm vai ezim(neatceros to niku...bet kaut kas ar ezhuku bij'saistiits), vinji paliidzees! Vismaz man ir radies iespaids,ka tie ir cilveeeki,kas zin un saprot ljoti daudz...
 • Luudzu paliidziet ar viedokli?
  Saulīt, ja tev tik tiešām viņa tik ļoti patīk un nevari bez viņas nekā, neklausi citus, klausi sev un savai sirdij... nejau tavi draugi būs kopā ar viņu, bet tu, tā jau būs tava laime, un caur internetu mīlestība ir iespējama, ja tev tik tiešām tā ir kā rakstīji paskaidrojumā, dodu visas rokas un kājas, ka tā nav tikai vienā vienīga pieķeršanās, tici man! ;)
  No sirds novēlu lai tev veicas;)
 • luudzu paliidziet man !! man vjg atkodeet NOKIA 6300 !! darbojaas tikai ar LMT bet gribaas paariet uz zelta zivtinju !!
  Raksti man personīgi, ietekšu tev atkodēju - izmaksas Ls 10 (agrāk bija Ls 5), bet tavam IMEI nav nozīmes
  Galvenais noņemt liegumu uz no LMT.
  Pirms mēneša gribēju Bitē iegādātie Nokia 3110, bet tas bija vienīgais Bites klāstā kas bija viņiem cieši piesaistīts (visiem pārejiem Ls 1 mobilajiem brīva piekļuve jebkuram tīklam), un tad LMT ieraudzīju to pašu uz kuru biju uzlicis aci.
  Tā kā esmu LMT klients jau 5 gadus, tad to pašu modeli paņēmu par Ls 0,99

  Padomā, ja kas, raksti personīgi - ietekšu tev labu meistaru
 • wari atrisinaat manu saapju probleemu?
  Ja nav reāli, tad varbūt nevajag... Vai ir jēga tā tiekties pēc nesasniedzamā? Viņš ir zvaigzne un ir ļoooti maza iespēja, ka tu tiksi viņam tuvāk par 10 vai 50 metriem... Varbūt skarbi, bet patiesība. Ja nu tomēr vēlies aizbraukt uz to Norvēģiju, tad tur vairāk nekā nebūs par viņa koncerta apmeklējumu. Un ja arī būtu kaut kas vairāk, tad tas ir gandīz nereāli. Varbūt nopērc viņa albumu (ja viņam tāds ir) vai uzlīmē kādu plakātu uz durvīm vai sienas....kā jau elkam. Kaut gan...varbūt labāk paskaties uz mūsu pašu latviešu puišiem :)) Visi jau nav zemē metami. Lūk, tas ir reāli!
 • paliidziet....
  man aarii nee.. tagad esmu Latgales novadaa .. uj te ir sniedzinsh bet sveetku noskanja nekaada :D
 • Paliidziet....
  http://www.starpulse.com/Movies/Step_Up/Similar_Movies/

  http://www.movietome.com/movie/325815/step-up/similar.html

  Iepriekš lūdzu, (c)Lightage
 • Paliidziet tač :D !
  lasi kādu grāmatu, iedzer pirms gulētieshanas siltu pienu....vai arī pirms ieshanas gulēt dari kkādu fizisku darbu, kas tevi nogurdinātu..tad miegs būs klāt, kā likts...
 • eu tauta paliidziet
  uzcep kartupelus!
 • Paliidziet aktivizeet MMS!!!???


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system