Labākā atbilde

    1.  2 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Man labāk gurķīši. :) Viena pati varu veselu burciņu izēst. :P

Atbildes

    1.  3 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    a nedzērājiem,ko????
    diskriminācija

    1.  1 0

    Reperiite (37) 6 (9762)4947 17 g  

    gurķīši!!

    nākošreiz marinādi pietaupīšu tādiem kā Tu!

    1.  0 0

    Pianiste (33) 6 (5573)2515 17 g  

    Gurķīši, marinādes nemēdzu ēst. ;D

    1.  0 0

    sise27 6 (6611)2320 17 g  

    Logjiski ka gurkjiishi!    Es tak peerku marineetus gurkjus nevis pliku marinaadi  

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Abi divi - gan gurķi, gan marināde! :)

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 17 g  

    gurķīši gan!

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Gurķīši, gurķīši

    1.  0 0

    fifii- 5 (3946)424 17 g  

    viennozīmīgi marinēti gurķīši.

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Gurķīši

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    gurķīši, marinādi nedzeru.

    1.  0 0

    NaktsEngelis87 5 (2520)1415 17 g  

    gurkiishi,marinaade nu taa uzdzert  

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Gurķīši.

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    Gan gurķi, gan marināde.
    Es viena varu visus gurķīšus izēst. savukārt marinādi izmantoju kā mērci pār kartupeļiem vai rīsiem... neviens no mājiniekiem gan nespēj saprast kā es kko tādu varu dabūt iekšā, bet ma garšo

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system