Labākā atbilde

  1.  1 0

  Aijuciite 5 (4150)2322 11 g  

  ievēroju gan šos noteikumus    un kā ar tevi ?  

Atbildes

  1.  1 0

  Zelenij_Slonik 5 (2594)26 11 g  

  Rokas censos mazgat pec visa ko daru jo to higienu ir jasaglaba un negribas ipasi slimot ar kadam slimibas kas mums te pa LV un pasauli staiga !

  1.  1 0

  melis26 7 (46902)4753 11 g  

  pēc ēšanas rokas gan mazgāju
  bet grilētas vistas ēšana pie kopja jau laikam ir no citas operas

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32064)41537 11 g  

  Jā, rokas mazgāju diezgan bieži, it īpaši tagad - "Latvijā šogad saslimušie ar netīro roku slimību ir vairāk kā 2500 cilvēku. Ikdienas Infektoloģijas centrā pēc palīdzības griežas ap 20-25 (!) saslimušie." Un ar taukainām rokam pat nav domas līst pie datora! :)

  1.  0 0

  munkss (34) 8 (207615)529157 11 g  

  Ūdens un ziepes maksā lētāk nekā mans dators

  1.  0 0

  x000x01 6 (11876)2514 11 g  

  Bet ja es ēdu ar karotēm un dakšām?  

  1.  0 0

  filozofs1991 6 (6605)3521 11 g  

  Nu ja, lai manu klaviatūru pēc tam sagrauž peles? Es cienu datoru un rūpējos par šo mašīnīti, tā kā - lai neviens speķa rausis viņai pat tuvumā nerādās!

  1.  0 0

  DiiDii 7 (31465)31140 11 g  

  Rokas mazgāju pirms ēšanas. Pēc ēšanas man tas nav vajadzīgs, jo ar rokām neēdu, bet gan izmantoju galda piederumus.

Līdzīgie jautājumi

 • kapec kad remonte kadu iegždedzes dzinēju,rokas pec tam grūti nomazgāt?
  Vispār jau Tev nav taisnība :p Grūti - Praktiski neiespējami :D Bet nomazgāt var!!! Un kas ir pats interesantākais, tad nejauši atklāju, ka to var izdarīt ar Garnier sejas tīrāmo 3in1 kaut kāds! :p
 • Jums nesalst rokas, sēžot pie datora?
  Nē-saulīt- man 2 dienvidpuses logi.....saule dejo tieši uz pirkstiņiem....bet kājelēm gan uzstiepu vilnas zeķītes....varu drukāt bezbēdīgi  
 • Kas varētu būt par vainu, ja auto pēc aizdedzes pagriešanas neizslēdz motoru..? Respektīvi, uzgriez un velc ārā atslēgu.
  Cik sapratu, vispār motoru negriež vai kā!? :( Uzgriez ko - atslēgu, vai tomēr kloķeni dabu pagriezt?
  Kādā no mācību iestādēm (tas bija sen) viens labs radiolietu pasniedzējs teica, ka JEBKURĀ, PAT VISSAREŽĢĪTĀKAJĀ elektriskajā (elektroniskajā) sistēmā var būt tikai 2 defekti: 1. Ir kontakts tur, kur viņam nav jābūt. 2. Nav kontakta tur, kur viņam ir jābūt. :) Un tikai.
  Pārak daudz iemeslu šeit var būt. Resnie jeņķi , protams, sāktu ar ieteikumu pārbaudīt dzinēja un akumulatora esamību.   Nav kontakta (no sākuma, atlaid, izksutini aķa klemmes, savelc ciet)- pirmkārt  - drošinātāji. Pārbaudi. Ja izbliezts drošinātājs, tad kaut kur bijis kontakts, kur tam nav jābūt. Jāskatās strāvas vadi. Jānem palīgā testeris. Jāsāk ar aizdomīgām vietām - kur? tur kur ir kaut kādas kustīgās detaļas - pie stūres, vrb aizķerts kaut kur pie dzinēja - startera. Pārbaudi startera klemmes. Ar testeri vai spuldzīti vnk primitīvi pārbaudi vai pagriežot atslēgu starta režīmā , iet strāva uz starteri. Lai nebūtu jāņem gari vadi, paņem kādu palīgā, kam pārāk nedreb rokas. Iemesls varētu būt pats aizdedzes slēdzis vai starta relejs. Nez, aks Tev par auto, bet parasti visi (lielākā daļa) releji ir uz vienas plates. Nu nezinu, ko Tev vēl ieteikt...   Nebija ka'das gaismas vai mūzika atstāta ieslēgta? Varbūt akumulators galīgi izlādējies? Apgaismojums iet, signāls pīkš, ieslēdzot aizdedzi sarkanās ģeneratora un eļļas lapmpiņas iedegas? Nu tad darbojies pēc augstākminētā.
  Ja griež, bet nelec, tad kaut kas ar aizdedzes sitēmu (ja nav dīzelis) - indukcijas spole, kontakti... tie paši drošinātāji, vai arī degvielas padeve - sūknis un dr.vien vēl kaut kas ...
 • Vai mājas vienmēr nomazgā pats(i) savus traukus pēc ēšanas,vai noliec un ceri ka to varbūt izdarīs kāds cits?
  nju kaa kuru reizi....
 • Lūdzu palīdzat!! ir mašīna chrysler neon , ir vajadzīgs manuāls kā sataisīt rokas bremzes (ar attēliem)
  Malacis, ka uzdrošinājies. Bet kas ir manuāls , lai sataisītu, nevaru iebraukt - tjipa rokasgrāmata vai!? Nu nav tur nekā īpaši savādāka kā citiem autiņiem - kloķis, trose, galā sviru mehanisms, kas atpleš bremžu lokus. Ja troses ar bojatu apvalku, tad dr.vien aizsalušas un izmantot roķeni nevar - kloķis nekust vai ļoti maz. Tu vismaz pasaki, kas par konkrētu vainu - vai nekust, vai novelkot nebremzē. Ja novelkot nebremzē, ir jāregulē troses. Otrkārt  - iesūbējis pašregulācijas mehānismiņš, kas nepieregulē loku izpletienu , dilstot bremžu uzlikām. Vai arī pārāk nodilušas(norautas) bremžu uzlikas. Ceru, tik daudz zini, ka uz roķeni ziemā mašīnu kategoriski nedrīkst likt (prakse to pierādījusi neskaitāmas reizes). Viss tas pasākums ir jāatkausē vaļā, vislabāk paturot uz nakti/dienu siltā telpā, bet vēl vislabāk atdot pēc paziņu /draugu reklamācijas normālā servisā, kur jebkuru roķenes defektu novērsīs pāris stundu laikā maksimums (TUR NEKĀ NAV!)
  Nez... fiksi paskatīju,  - neko dižu neatradu. Raksti googlē  repair rear (parking) brake Chrysler neon, meklē, web, bildītes.

  http://www.2carpros.com/how_to/rear_brake_shoes_2.htm
  http://www.fixya.com/uploads/Images/A381C40.gif
 • Pirms gulētiešanas mēdzat lasīt grāmatu, avīzi vai ko citu???
  Nē, uzregulēju TV klusāk [parasti Animal Planet   ] & gaidu, kad actiņas lips ciet. Sawādāk wēl stundām ilgi waru griestos lūkoties un gaidīt miega peli.
 • Kāds zina labu web kameras programmu datora kamerai(vajag tikai fotgrafēšanas funkciju)?
  Pamēģini webcam max
 • Kādu mašīnu respektē uv vēlies?
 • kurš ircietis ir respekt???
  Tu, Stazs, sjuu, Evisa uun....legionars78
  Respect them :P
 • no cik centimetriem skaitās ''respekt"???:PP
  Nu ja gurķis ir 5cm garš...nu ta sorry.. nekādas baudas! viens kumoss!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system