Atbildes

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 16 g  

  tas atkarīgs no tā, ko tu gribi nolikt uz tiesībām :D

  jo smagāks objekts, jo grūtāk

  1.  0 0

  zetee 5 (4595)1412 16 g  

  vieglaak teorija. gruutaak -braukshana. bet kaa kuram,jo katram savs kheeriens...atkariigs no cilveeka temperamenta, atminjas...kaa arii liela dalja atbildiibas ir lektora( teorijaa) /instruktora ( braukshanaa) pedagoga prasmeem un pasniegshanas stilam...

  1.  0 0

  janisxxx (45) 1 (155)1 16 g  

  nu ja galva nestrada tad jau labak neliec........iekulsies keza

  1.  0 0

  Archijs2 5 (4974)31129 16 g  

  Man personīgi tas nesagādāja nekādas grūtības. Domāju, ka citiem arī ne, tik jāmācās, jādomā, jātic saviem spēkiem un viss notiks pats par sevi. =)

Līdzīgie jautājumi

 • gribeejaas uzzinaat kaa iisti ir ar mochu tiesiibaam,gruuti ir taas nolikt?
  Tev jau ir B kategorija!? Tad 2/3 "sāpes" aiz pleciem. Man nebija grūti. No sākuma formalitātes (izziņas, foto, tram taram - precizē CSDD vai pie instruktora. Tātad, braukšana. Tātad ierados pirmajā noteiktajā dienā, piepūties kā pāvs, tjipa - dod man to ķenku, nobraukšu svilopdams. Instruktors (kolosāls cilvēks un Guru savā jomā - Andris Lapiņš - ļoti iesaku), mani sagaidīja, saka man, ka te nesen bija baikeru bariņš piebraucis, hi-hi-ha -ha.... prom aizbraukuši ar pelēkām svina sejām   . Īsāk sakot, uzkāpu uz mocīša un man arī tas "hi-hi-ha-ha" pāŗgāja ātri vien. Visgrūtākais - "čūska" - parastā kļūda - iebraukšana pirmajā zigzagā lielā leņķī - jābrauc gandrīz taisni/paralēli mietiņiem, lai plecs gandrīz pieskaras pirmajam mietam. Pāris nodarbības un ir ok. Otrs, ne tik grūts, bet arī ir savas nianses - "astotnieks" - praktiski tukšgaitā ar 1.ātrumu+ signalizēšana ar roku pirms veicamā pagrieziena. Barukšana pilsētā. Ja ar auto ir prakse, zini noteikumus, zimes, nav tik traki. BET - ir nianses -99% mums pierastais stils nederēs - distance, attālums no braucamās daļas malas, neaizmirst izslēgt pagrieziena rādītāju pēc manevra beigām (ja ilgāk pabraukts ar auto, ir tāds "niķis" , jo mocītim pagrieziena slēdzis neatgriežas "0" pozīcijā kā automašīnai  u.c.. Arī nav problēmu. Kopumā ņemot  un man personīgi tas bija daudz patīkamāk un vieglāk, nekā kārtot uz autiņu.
 • Par tiesiibaam buut peinjemtam taadam kaads esi?
  Fufelis ir tās tavas tiesības....Un kāda velna pēc man būtu kāds jāpieņem? Tikai tālab ka jāpieņem? Pieņemu, tos kas man  interesanti - pārējie lai šālē dillēes :)) Un kālab ne? APšaubu vai viltošanās ar amerikāņu smaidiņiem ir paraugvērtība :)
 • vai variet ,luudzu pateikt cik maksaa mediciniskaa izina tiesiibaam?:)
  Ap 20Ls, ja nekas nav mainījies!
 • Cik jaamaskaa par baltajaam tiesiibaam, kur taas vispaar var dabuut, un vai vispaar var un ir jaamaksaa???
  nu ir jaaiziet mediciiniskaa, tas maxaa kkaadus 15 ls, tad mauc peec baltajaam, taas maxaa 3 ls :)
  csdd.
 • Kā tad pie Jums ar sniegu? Jau esi paspējis(usi) nolikt uz dupša?
  uz dupša nē, bet uz visām četrām  
 • Kādi vārdi, darbi tevi var salauzt, nolikt līdz ar zemi?
  darot savu darbu ar sirdi un dvēseli, ierodās šefes un nenovērtē padarīto atrod kur piekasīties, tad nolaižas rokas uz pussešiem  
 • Ziema tak nevar nolikt uz 1kategoriju(mocis) ?
  Droši vien atkarīgs no laika apstākļiem. Pa sniegiem , sasalumu tas pasākums nebūs. Sazvani konkrētu auto/moto skolu un precizē.
 • Kā bērnudārza audzītes spēj nolikt bērnu grupiņu gulēt pusdienslaiku?
  tas ir skils :D tikai izredzētajiem tas ir dots un tikai izredzētie var strādāt bērnudārzā :D
 • Kad esi kādam piezvanījis, kamēr runā - turi pirkstu uz "nolikt klausuli" ?
    Tu, ko novēro Mani??
  Kaut telefons izbīdāms, uz augšu/leju un tas nav nepieciešams...Nez, no kurienes beet IR....IR Man tāds netikums!!!
 • Vai deviitaas klases ekši ir gruuti?
  Paši vienkāršākie exāmeni, ko savā dzīvē esmu kārtojusi. Nesatraucies tu tiksi galā;) Būs vēl grūtāki exāmeni un pārbaudījumi. Njā bet tie 9 klases exāmeni ir pirmie(iespējams), ko kārtosi...satraukums liels.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system