Atbildes

  1.  0 0

  xtiina (36) 4 (2455)514 14 g  

  vai to maz ir iespējams sadalīt? vienkārši, kā tu darbojies visu dienu, tā arī vakarā izlaidējies...
  domāju, ja pa dienu baigi daudz strādā (vai kā citādi izlieto šo enereģiju), tad dienas beigās tās var pietrūkt... labs risinājums kāds energy drink vai kafija (man palīdz).. vai kārtīgi atpūsties brīvdienās...

  1.  0 0

  by6 3 (700)12 14 g  

  izdomaa kaut ko taadu kas tev biki nonems speeku ;]

  1.  0 0

  vijolite24 (62) 6 (7958)239 14 g  

  galvenais ir pareizi sadalit dardu un nakts mieru ,ja nebusi vismaz 8stundas gulejis vienu dienu,tad otru u,t,t.tad rodas energijas izsīkums un miega bads.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds zin kur beigās palika aizņēmums, dabuja visu, vai vēl viss nav dabūts, tas ir iesaldēts, pareizi izmantots, vai pa kabatām sadalīts?
  It kā jau viss ir skaidrs..., ka nekas nav skaidrs! Ja var ticēt šim oficiālajam valsts kases atskaites pārskatam - viss jau ļoti skaisti izskatās! Bet vai Tu tam ticēsi?
  Pats jau saproti, mums "iebaro" to, ko grib, lai mēs tam noticētu. Kurš tad to var pārbaudīt?
  http://www.kase.gov.lv/?&object_id=462&section=8&archive=1
  http://www.kase.gov.lv/?object_id=2027
 • Kur lai saņem enerģiju, lai pietiktu visai dienai?
  Coffee or RED BULL - pacelies spaarnos!!! :):):) pievieno nedaudz jauku domu un smaidu: Tev izdosies
 • tātad, līdz šīs dienas beigām, ko jūs vēlaties, lai tas notiktu?
  To, kas ar mani acīmredzot nekas nenotiks, lai cik ļoti es to vēlētos ...
 • Atkal viens uz dienas beigām..
 • Kāpēc sievietes dienas beigās nesmaržo?
  A vot man tā nav - es smaržoju līdz pat dienas beigām! Vajag tikai lietot pareizo dezodorantu!
  P.S. Vai esi lietas kursā, ka Itachi izdzēsies no šejienes?
  Nē, viņš pateica, ka IRCs traucēja viņa darbam.
 • vai cilvēki vienmēr uz dienas beigām kļūst gausi?????
  iespējams, bet tev laikam darbojas pretējais princips. :):D
 • Vai kāds var palīdzēt sadalīt mantojumu?
  Hmmm, varētu palīdzēt ja prasītu kādi kuram nodokļi par saņemtajiem mantojumiem jāsaņem, bet par to kurš un ko saņem laikam nevarēšu palīdzēt.
  Bet tīri loģiski padomājot šķiet, ka Jāņa Laiviņa mantojums tiek sadalīts naudu mantojot mazmeitai Paulai, bet pārējais tiek dēlam Valdim. Annas un un Pētera mantojums tiek sadalīts starp Kristu, Felicitu un Gaidu, savukārt bērni tā dalīšanā nepiedalās, jo Volfs un Paula no tā ir atteikušies.
  Teorētiski itkā Gaidai vajadzētu būt ''pirmajai rindā'', jo cik zinu, tad mantojuma sadalē parasti uzsvars tiek likts uz bērniem nevis vecākiem.
 • Ar kādu programmu var sadalīt filmu divās daļās?
  Sony Video Vegas, no sestās versijas uz augšu.
 • Kā izveidot augstās un zemās frekvences sadalītāju?
  Esmu dažus gadus atpakaļ no tā atgājis, bet kaut kas bietē palicies. :)
  Jautājums labs un viss ir pareizi. Tikai, es nesapratu, ko nozīmē saķunīt?   T.i. - sataisīt/salabot vai uztjūnēt?
  Labi, ok. Pamats visam ir sadalīt ieejošo zemfrekvences signālu joslās, jo katru frekvenču diapazonu vislabāk atskaņos skaļrunis ar attiecīgiem parametriem  - difuzora diametru, "gājienu" u.c.. Lai sadalītu šo signālu, tiek pielietoti tādas elementāras fizikas jomas , kā rezonanse, svārstību kontūrs. Svārstību kontūrs sastav no paralēli saslēgtām kapacitātēm (kondensatoriem) C un induktivitātēm (induktivitātes tinumiem jeb droseļiem)L, kuru parametri arī nosaka , kāds frekvenču f diapazons šim kontūram līdīs cauri. Iztsāstīju vienkāršoti. Neatceros, vai deviņdesmitniecēm bija vai nebija iekšējais pastipreklis vai arī bija gan ar , gan bez. Pastiprinātāja darbības principu nestāstīšu, tāpat tas neko Tev nedos. Kā arī iepriekšējais "lējums". :) Ko gribēju pateikt - ja taisies Radiotehnikas S-90 tjūnēt, tjipa lai kaut ko uzlabotu, aizmirsti!!! Radiotehnikas akustiskās sistēmas ir GODAM NOPELNĪJUŠAS to šildīti HI-FI un joprojām lielā topā ārzemēs, it īpaši skandināvijas valstīs. Katram filtram, katram dinamiķim tiek noņemtas atseviškas! parametru diagrammas un attiecīgi tiek pieregulēti filtru elementi! Korpuss ir izrēkināts precīzi , izejot no skaņas viļņu garuma un īpašibām. Tur neko vairs uz labāko pusi neizmainīt (vismaz mājas apstākļos un teiksim tā, parastam mirsīgam). Ja kas nojucis, iesaku griezties tomēr pie pieredzējuša servisa speciālista. S-90 - tas ir cienīgi un ir vērts panākt, lai darbojas.
  p.s. analogas kvalitātes plaši pazīstamo firmu (un pie tam pat vairs ne šo firmu - 90% made in China) maksā 10x dārgāk.
 • kā tika sadalīti valdības miljardi?
  Runaasim nopietni, un neaizmirsiisim cilveecisko faktoru, kurshj piemiit katram, tikai lielaakaa vai mazaakaa meeraa ir sagaidiijis iespeeju izpausties. Taa ir mantkaariiba. Protams ka ir neetiski un ljoti nosodaami runaat par kaut kaadu statistiku, kura uzraada ka videejais statistiskais pensionaars savaam primaarajaam vajadziibaam izteeree 50% pensijas, veel par 10% nopeerk kaut kaadus smukus niecinjus, nu un paareejo nogulda bankaa uz procentiem, jo mees visi labi zinaam kaa ir patiesiibaa, un ne tikai ar pensionaariem... Bet izteelojieties sevi Kalviisha vai kaada cita peleekaas politikas kardinaala lomaa, runaajot iisi un skaidri: Es riit nolikshu jums uz galda svaigi uzdrukaatu, smuki safaseetu, un no vaacijas piegaadaatu veel siltu latvijas valuutu, teiksim kaada miljarda, pusotra apmeeraa, nu un teiksim, pa 50 latu banknoteem sadaliitu.. Un pateikshu: "Pieskati luudzu sho naudinju, iedod baarenjiem, vecmaaminjaam, daudzbeernu gjimeneem, u.t.t. BET seedi sheit par teiksim, ierindas deputaata algu 450 Ls apmeeraa...? Izteelojaties? Es izeju pa durviim. Cik procentuaali no shiem hipereetiskajiem un megagodiigajiem cilveecinjiem izturees, un neieliks sev kabataa paaris pacinjas, teiksim, jaunai mashiinai, patiesiibaa vieniigajai jaunajai mashiinai, kuru esat nopircis shiis dziives laikaa, un televizoram, nu tam 42 collu..? Es domaaju ka par 100 % meervieniibas skalu sheit buutu gruuti runaat.. Taa kaa nevainosim citus, bet domaasim par sevi, jo shie deputaati kaadreiz bija tieshi taadi pashi taisniibas iazstaavji kaa mees, tikai ar gadiemtaucinji uzaudzeeti, nu un sirds palikusi nedaudz cietaaka, jo mees visi labi zinaam kaa viegla pelnja samitaa cilveeku, right?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system