Labākā atbilde

  1.  0 0

  sabii (29) 2 (442)2 10 g  

  labajam(:
  bezgaliga ceriba tam ja kaut kas nav labi beidzies,tad nekas veel nemaz nav beidzies(:

Atbildes

  1.  1 0

  spaikers_ 7 (56252)4954 10 g  

  labais uzvar ļauno bet vara lielāka ļaunajam

  1.  0 0

  Seroquel (29) 7 (27410)4518 10 g  

  nevienam, vara ir lielaka tam kuram ir vairak paligu u.c. melnstradnieku

  1.  0 0

  udaka 6 (11593)237 10 g  

  kurā pusē nostāsies,kuru ceļu izvēlēsies

Līdzīgie jautājumi

 • vai jus ticat launajam acim!!!??
  Protams, ka ir ļaunās acs īpašnieki. Tos vislabāk atpazīt pēc tā, ka tādam cilvēkam skatiens ir asimetrisks, šķielējošs, viņam ir plānas lūpas un nejauks raksturs. Bieži tāds cilvēks turklāt ir arī skops, un lielāko tiesu tieši tādēļ viņš arī spēj noskatīt. Starp citu, ļaunās acis - tas nav mīts, bet gan viens no ļauno enerģiju paveidiem. Cīņa pret šo ļaunumu ir gana sarežģīta, bet ne neiespējama.
 • Vai Jūs atļautos uzticēties vecajam labajam Itachi???
  Nekad mūžā! Šamējais pensionārs jaw uzskata ka visiem kas pa viņu jaunāki ir maates piens aiz luupaam..

 • Es vairāk mīlu suņus par to uzticību, ne cilvēkus - vai esmu zaudējis ticību ideāliem un visam labajam?
  Nu tas laikam pēc principa: "Jo es vairāk iepazīstu cilvēkus, jo vairāk iemīlu suņus."
  Muļķīgi, vai nē, bet tas ir fakts. Nav man itkā vēl nācies tā kārtīgi aplauzties un neviens nav nodevis, bet laikam vnk esmu piesardzīga. Nespēju cilvēkiem(ģimene un daži draugi neskaitās) tā īsti uzticēties. Cenšos "nepieķerties", lai pēc tam nesāpētu.
  P.S.
  Ja mīli dzīvniekus, nekaunies par to. Nekautrējies, ja suns tavai dvēselei tuvāks nekā lielākā daļa cilvēku! Tie, kuri tevi nosoda par šo pieķeršanos, ir viltus pravieši un slikti cilvēki, kas saka: „Viņš nozog jūtas cilvēkiem un izšķiež tās sunim. ”  Savtīgs, salts tips! Neliecies ne zinis! Netraucēti mīli savu suni, šo spožaci, nenogurdināmo draugu, kurš par savu draudzību neprasa vairāk un nekā cita kā kārumu un kādu glāstu. Netici, ka dzīvniekus mīlēt mudina vājums un patmīla. Viņi ir mūsu brāļi, gatavoti tajā pašā darbnīcā, kurā cilvēki, arī saprāts viņiem ir, dažkārt sarežģītāks un smalkāks nekā vairumam cilvēku. Lai citi dēvē dzīvnieku mīlestību par vājumu, lai zobojas, - ej pastaigā ar savu suni. Tu būsi labā sabiedrībā.
 • Esat faazee,vientuliiba ir mans patveerums,beedas ir mans avots vai faazee-optimisms dod dziiviibu labajam,humorinsh pie
  Visbiežāk dzīvoju fāzē "Depresija un iekšējas sāpes", jo šī fāze vienu reizi mani mainīja par 180 grādiem. Tad man apnika raudāt un ciest... Iestājās vienaldzīgais posms dzīvē, kad nekam nebija jēgas.
  Tagad es otro reizi eju cauri šim posmam, taču, tagad man ir pieredze un es zinu, cik tālu iet... Nu viss ir daudz maz pierimis un man ir iestājies pilnīgs vienalga tam, ko citi domā, bet, tajā pat laikā, saglabājot savu patieso raksturu un attieksmi pret citiem.

  Piekrītu, ka depresija, sāpes un šīs lietas izmaina cilvēku neatgriezeniski. Es to nesauktu par samaitāšanu, bet par cilvēka pilnveidošanu, jo, tomēr, agri vai vēlu, bet tas būs jāpārdzīvo...
 • cik ilgi Kalvīts būs pie varas?
  Kamēr jutīs, ka finansiāli savu nākotni ir nodrošinājis... :)
 • Kā īsti ir ar to karalisko varas mantošanu (sk.iekšā)?
  J*B*L          Tagad nav viduslaiki, man pie vienas vietas, kas tur ir bija nebija tur nezkādi karaliski, dižciltīgi....Tagad citi laiki, citas sabiedrības daļas, nezkatoties uz to kur ir valstis kur ir tipa kaut kādi karaļi, karalienes un galma klauni kuriemtā pat smadzēenes ne ar ko neatšķiras no mirstigajiem
  .
  Jā gan jau var visu izsekot, ja maksā
 • Kāpēc tur Ziemeļkorejā ir pie varas tas pončiks, kura smadzeņu toč nav?
  Pončiks tikai turpina sava tēva iesākto. Tāda ir valsts varas nostāja pret pārējo pasauli. Tāda politika nerodas vienā dienā vai caur vienu paaudzi, tāda ir Z-korejas nostāja jau gadiem ilgi un neko tur nepadarīsi. Pat valsts varas gāšana tur neko nelīdzēs, jo tie cilvēki ir nozombēti un tic, ka D-Koreja un ASV ir valsts lielākie ienaidnieki, kuri jāiznīcina. Tā ir kā slimība, no kuras izārstēties tauta varētu tikai pēc vairākām paaudzēm.
 • Ko esi gatavs darīt naudas, slavas, varas dēļ?
  naudas dēļ - strādāt, slavas - darīt to, kas patīk, bet vara nav vajadzīga :)
 • что такое valdnieka varas centrolizācija?
  Централизация власти правителя - сосредоточение управления в одном центре, в одних руках, в одном месте; создание иерархической структуры управления, в которой преобладают вертикальные связи, при этом верхние уровни обладают определяющими полномочиями в принятии решений, а сами эти решения строго обязательны для нижних уровней.
 • Kāds zina kā notiek varas pārnemšana?
  Ir vajadzīgs stiprs lozungs un pamatojums, kā arī vadonis kurš reprezentēs un realizēs tās grupas ideju... :D


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system