Labākā atbilde

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 12 g  

  Esmu visēdājs un gardēdis vienā personā, patīk visādu tautu kulinārijas, eksperimenti utt.. Daudzas lietas jāprot izbaudīt, bet to bieži traucē galvās ietriektie stereokompleksi.
  Paldies , Willx  -atgādināji par asinsdesām ar zapti- latviešu nacionālais ēdiens -reiz darba kolēgi pacienāja - interesanta garšu kombinācija, bet kaut kā īsti pie sirds nepiegāja.
  Ceptas asinis, smadzenes pašu audzēta rukša - tauciņos, sīpoliņos..mmmmm . Sorry - novilkos no tēmas! :D

  Nav pieņemti mums čipši ar kolu -kā ēdiens (vnk atcerējos vienu debilizmu, kad stāvēju rindā aptiekā, priekšā smuka, jauna māmiņa.."Man, lūdzu, kaut ko bērnam priekš kuņģa -mokās.. " Aptiekāre - Cik tad jūsu bērnam gadu!?  - 7. Aptiekāre - Bet tādā vecumā bērnam problēmas ar kuģiem ir liels retums! Smukā māmiņa:" BET VIŅŠ JAU MUMS NEKO CITU NEED, TIKAI ČIPŠUS UN KOLU! " Tas bija pilns pi...ec! (Tālāk savas emoušn un neizteikto necenzēto vardu krājumu, ko, protams, ņemot vērā sabiedrisku vietu, atstāju pie sevis, neizpaudīšu :D )
  Nav pieņemts atškaidīt šnabi ar sulu un pie tam šo "skrūvi" nosaukt par kokteili.  
  O - no bērnības - vecs tantuks pilsētā izēd saldējumu un izmet "glāzīti" miskastē. Draudzene saka - Ko izmeti, tā "glāzīte" no vefeles! Biju liecinieks, kā vecā rezka ar abām rokām ienira misenē, izdabūja savu vafeli un nolopsīja!      

Atbildes

  1.  1 0

  snowtiger 5 (3692)27 12 g  

  skatījos kā ēd pūdēto siļķi ja nemaldos, šķiet, ka no norvēģijas, vai kādas citas z-eiropas valsts... vairs pat neatminu... tas ir smirdīgākais, ko esmu redzējis... neskatoties, ka tas notika ārpus telpām... kaut gan varbūt, ka kādreiz arī sanāks pašam pagaršot, ja saņemšos :D
  nu fear factor'ā ir daudz redzēts.... tārpi un vēl dažādi... bet nu tas jau nu baigi ekstrēmi... piem. buļļa pauti :D

  1.  1 1

  willx (58) 6 (17301)3715 12 g  

  asinsdesa ar brūkleņu ievārijumu un uz cuku bēŗēm asins pankūkas
  latvijas siers tas ir čau

  1.  0 0

  despot_reality (33) 5 (3255)138 12 g  

  pica ar spinātiem, fui

  1.  0 0

  marcis-m (36) 7 (39249)31683 12 g  

  asinsdesu ar brūkleņu ievārījumu     

  Kas var būt labāks par to     

  Japāņu virtuve ir dīvaina - tur var sastapt japāņu siļķi (moiva) putukrējumā

  1.  0 0

  leuw 5 (3855)125 12 g  

  Neatceros kādu ēdam kaut ko pretīgu t.i. neko tādu, ko pati nevēlētos pagaršot. Man nebūtu problēmu apēst pat tarantulu, ja tas labi garšotu. Nesen skatījos vienu video, kur maza meitenīte to zirnekli pa vienai kājai notiesāja... nu... kāda vaina?! :D Es gan nevēlētos ēst neko dzīvu...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system