Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  tirlins (25) 4 (1377)27 9 g  

  pa reizej jau sanak.....

  1.  0 0

  Garbutchy (31) 5 (2819)37 9 g  

  Man laikam nesanāk pārāk bieži, jo nav jau tādu īstu erroru! Cenšos uzturēt visu kārtībā, nu bet kādu reizi divos gados sanāk!

Līdzīgie jautājumi

 • Restart
  это обычно бывает когда он неможет какоито процесс выключить
 • kapēc restartējās dators?
  Bez krenķiem, mūs arī sniegs pārsteidza nesagatavotus - vakar vakarā uz šodien viss  pa gaisu. Datorītim un dekoderam smadzeni galīgi " izsita no sliedēm", man pa pieskari bija aizgājis BIOS, booti (OperētājSistēmu "kurbuļi"), Ubuntam un Linuxam poffigs, Windai smadzeni izdevās iztaisnot tikai pēc 2. restarta (1.pats, 2.piepalīdzēju.. lai nemokas :D).
  Ko darīt!? -  skatoties pē situācijas - es parasti situ enter uz normally, bet šādos gadījumos nav slikti ar bultām iziet uz "last good conf.tram taram"  - "pēdējo reizi, kad viss bija pa smuko".
  Vainas nav, ja nesačakarējas baroklis (retāk mātesplate u.c.), "sašķobas" konfigurācijas. .. visu ir iespējams resetot un defaltot ("nomest uz nullēm" un "uz noklusējumu). Dators tomēr ir sarežģītāka iekārta par bārdas skuvekli un, pēkšņa barošanas pārtraukšana ir "pamesti pusceļā" tūkstošiem iekurbulētu un nedadarītu procesu. Līdz zināmai robežai sistēma pati spēj sevi savest kārtībā - aiz šis robežas viņa lūdz Tavu palīdzību (kā šajā gadījumā), bet vēl tālāk viņa jau vairs nespēj pat palūgt palīdzību - tas ir koma reanimācijā. :(. Tā kā vēl nav ļaunākais variants.  
 • Что такое system call restart?
  Поведение, при котором системе позволяется перезапускать системный вызов после прерывания определённым сигналом, если такое поведение запрещенно, то системный вызов вернёт ошибку и установит переменную ошибки в EINTR(прерван)
 • laiks cik tew paiet restartējot kompi???
  Esmu uzņēmis pat laiku ^^ - 27.946 sekundes ... ;]]`
 • kas pa desām ka komp restartējas automātiski ik pēc 5min???
  1) Saslēgtas pārāk daudz programmas un PC nevar pavilkt, bet tad restartējoties parādītos zils ekrāns...
  2) Video karte pārkarst un dod pašam datoram komandu restartēties.
  3) Pārkarst pats procesors un restartējas.
  4) Putekļu korpusā ir tik daudz, ka ventilatori nedod nekādu labumu (ļoti iespējams).

  Risinājums: Lejuplādē mūsu pašu radīto datora programmu http://lv.vessoft.com/soft/everest un pārbaudi datora temperatūru. Ja tā ir kritiska, tad labi - zināsi iemeslu, kādēļ tā notiek.

  Izslēdz datoru, atvieno no elektrības, atver korpusu un iztīri to no putekļiem. Īpašu uzmanību pievērs ventilatoriem, jo tie iespējams būs ļoti aizputējuši. Neaizmirsti, ka datoram tādi ventilatori ir vairāki. Vari to darīt uzmanīgi ar putekļusūcēju, vai pūst ar muti, kaut gan es dodu priekšroku katras detaļas atvienošanai, sīkai iztīrīšanai un salikšanai atpakaļ.
 • Datoriķiem. Kas tā par vainu ka dators izslēdzās un ieslēdzās pats no sevis?Un jārestartē ikreiz ka netā gribas iet pēc izslēgšanas?
  Vīruss, kontakts, dzese (sibiriešu kakis garspalvainais ir mājās!? ;) barošana (baroklis izdilis, iet uz beigām, pie slodzes plorkt (parasti kapacitātes genoht)). Tad sanāk, ka Tev laptops, vai!? Vai domāji mazo, kretīnisko ibiosa batareiku!? Nu tai 3 voltus jāuztur, lai smadzene nesāktu ālēties..
  Izskenēt uz vīrusiem, izjaukt, kontaktus ar spirtu tīrīt - nedomā mantu izniekot - nevis vati mērcē, bet ierauj graķīti un uzpūt!    
  Ar datoru vajag apieties kā ar sievieti...
 • Почему при переустановке Windows у меня появляется A disk read error occurred Press Ctrl+Alt+Del to restart?
  Отруби шлейф от флоппи и не парься )
 • Kā jūs domājiet?
  nepatikami  jau ir rakstit vienu un to pasu atbildi..bet ja tas cilveks nav bijis taja laika kad sis jautajums ir tapis taja laika tad jau vinjs nezin ka uz tadu jautajumu ir jau cilveki atbildejusi un uzdod-cerot sanjemt atpakal atbildes:)
 • Kā jūs domājiet?
  un algu maksātu uz priekšu!!:)
 • Eu.. a kā jūs domājiet..?
  nē nu.. toč domāju- viens saņēmies un uzraxtijis nenormāli kaut ko prikulīgu lai tik punkti krājas- bet nā.. SAKAUNIES


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system