Labākā atbilde

  1.  1 0

  edzuks (33) 5 (4421)321 10 g  

     http://faili.clan.su  
     http://faili.apollo.lv - Piedāvā 1 Gb  
     http://www.krabjiem.lv - Piedāvā līdz 1000 Mb
    

Atbildes

  1.  1 0

  munkss (33) 8 (207616)529156 10 g  

  http://depositfiles.com līdz 2 GB vienā failā veselu mēnesi

  edzuks - tie nav labākie, bet atzīmēšu arī sev

  1.  1 0

  AntiAngeL (33) 7 (38141)4823 10 g  

  inboxsa taks var tagad ko glabat,neinteresejos sikak,visu glabaju pc    4terrobaiti atminjas man gona  

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  Nevaru.   

Līdzīgie jautājumi

 • Kā lai tmp failu pārveido MPG, AVI vai FLV formātā?
  Vienkārši. Izmēģini uz jaunākā vlc playera un ja iet... Nosauc par blablabla.flv, ja tas ir video no neta, pēc kā tas izklausās. Ja neiet tad mēģinam mpeg, avi vai mov. Visi youtube un 90% citi flash playeri laiž flv. Protams, mēs to vara apskatīties arī attiecīgās lapas sourcē, un pat dažreiz dabūt ceļu pa tiešo uz attiecīgo failu, nemokoties ar noskaidrošanu. Bet ko nu es te runāju... :)
 • kur netā var atrast failus mpeg-4 formātā?
  var iekachaat konvertoru no torrentiem. kachaat failus nevajag , jo lielaako dalju vinji taapat suudi galiigi . pamegjini googlee vai arii ja tev ir dc++ vai kaads cits torrents irakstiit      mpeg4 converter
 • Vai kāds zin kādu juridisku adresi, kur reāli sniedz bezmaksas padomu?
 • galīgi nav ideju variet kaut ko ieteikt???


  1.ideja. Mazs Bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Lielākā daļa pat neiedomājās par tādu elementāru lietu kā trūkumi. Jā, jā tieši trūkumi nevis priekšrocības ir jūsu biznesa ideja. Ne jau jūsu trūkumi , bet citu uzņēmumu trūkumi. Ar katru gadu arvien populārāki kļūst ārpakalpojumi. Iedomāsimies ir lieli uzņēmumi, piemēram būvniecības . Skatāmies un pētām viņus. Viņiem ir daudz labas un jaunas tehnikas , labi apmaksāti darbinieki, labs menedžments un izskatās ka viņam neko no tevis nevajag.( tā arī ir J) No otras puses viņš ir augošs uzņēmums kuram kļūst arvien vairāk pasūtījumu un vairāk problēmu ar tehniku un darbiniekiem. Tehniku šoreiz liksim mierā. Kur ir tavs bizness. Piereģistrē firmu. Sameklē savos draugos un draugu draugos visus iespējamos cilvēkus kuri ir gatavi strādāt palīgdarbus. Apzini viņus, noskaidro ko viņi prot, savāc viņu kontaktus, savāc sīkus viņu raksturojumus. Droši dodies pie vienas , piecām piecdesmit būvfirmām un piedāvā cilvēkus uz līguma darbiem, izdomā jēdzīgu cenu. Noslēdz ar savāktajiem cilvēkiem līgumus un tici man ka no tevis apzinātajiem cilvēkiem vismaz 10-20% būs pieejami vienmēr un būs priecīgi par to ka tu meklē haltūras viņu vietā. Atceries jo labāki cilvēki, jo vairāk būvētāji( privātie, lielie, mazie) izmantos tavus pakalpojumus. Ne vienmēr starpniecība ir slikts un nevajadzīgs bizness. Pārdodam biznesu un tālāk….

  2. ideja. Vidējs bizness.

  Kā dabūt pelnošu ideju. Ļoti vienkārši. Ņemam par piemēru Autoservisus. Atrodi to ko viņi dara par tādu cenu kas tev izsauc sašutumu. Izdari to lētāk. Atrodi tādus auto pie kuriem lāgā negrib ķerties un noorganizē to labošanu. Transports mazāk nepaliek un tuvākos gadus arī nepaliks. Kas trūkst citiem un kas tev var palīdzēt? Atrodi labu galveno meistaru. Sava veida oriģināls Babaha – personība. Tas ir kā pie ķirurga iet, ja cilvēkiem viņš sejā nepatiks un viņam nebūs humora izjūtas, tev klienti būs daudz, daudz mazāk. Ne jau tehnika pelna vai pievilina, bet cilvēki. Uzturi to vietu kārtībā. Kā zināms cilvēki mīl ar acīm un uz cūku kūti braukt pie tevis negribēs. Latvija ir maziņa un ziņas par labu servisu iet no mutes, mutē fantastiski ātri. Atceries noteikti paskatīties uz savu biznesu no tāda gudra cilvēciskā viedokļa, kas ir labs kas nē, nevis censties laizīt klientiem attiecīgo vietu. Jā, lai varētu vidēji labi pelnīt ir jāiegulda. Ja esi gatavs ieķīlāt savu dzīves vietu par labu attiecīgam biznesam , tad malacis. Bet es ieteiktu gudrāku risinājumu( Kāda radinieka dzīvokli kuru tu krīzes gadījumā esi gatavs uzņemt pie sevis J piemēram sievasmātes J . Neaizmirsti būt čakls un internetā sameklēt labus rezerves daļu piegādātājus. Ir šeit uz vietas, ir daudz un par labām cenām Polijā, Vācijā un Lietuvā. Tie kam riebjas mašīnas un servisi apskatieties ko cilvēki meklē e buy, vai citur, un ko pie mums nevar dabūt. To noteikti šeit var atvest un pārdot. It sevišķi uzmanību aicinu pievērst lietām kas ārzemēs maksā lēti.

  3. Ideja. Liels Bizness.

  Pārdod vidējo biznesu. Un mazo biznesu J .Ja nopietni tad es neticu ka tu sēdi ar lielu naudu un šo te lasi. Bet ja tev naudas nav un ir fantastiskas spējas piesaistīt lielus kredītus vai tu esi speciālists Eiropas naudas saņemšanā, tad es tev iesaku rūpniecību. Nē , ne jau sākt ražot jaunas un neredzētas saliekamās ziemassvētku egles. Vislabāk ir palīst apakšā kādam lielākam ražotājam. Piemēram tu vari lētāk izgatavot spārnus vēja ģeneratoriem, daļas mātesplatēm, korpusus televizoriem, kuģu dzenskrūves, dzinēja galvas. Visu ko var atrast, atskrūvēt atsevišķi no kāda lielāka aparāta. Vai zināji ka 70% Chrysler automašīnas jau sen, sen atpakaļ izgatavo simts mazas privātas rūpnīcas bet Chrysler tikai savāc to visu kopā un uzliek zīmogu. Izveidoties par lielāko autoražotāju tev diez vai dzīvē izdosies, bet būt par pasaulē lielāko Glāžu paliktņu vai suvenīra krūzīšu drukas aparātu ražotāju tu vari vēl kļūt. Divas lietas vēl… Atceries ražojot tu tiešām reāli palīdzi savai valstij. Vienmēr pirms sāc kaut ko ražot un vēlies ilgu ražotnes mūžu, atceries zelta formulu

  Preces cena < transportēšana no Ķīnas uz ES + pašizmaksa

  Es būtu patiesi uzjautrināts, ja kāds dullais ,šo izlasot, ķertos pie lietas un sāktu manis ieteiktos biznesa veidus. Kāpēc es to uzrakstīju? LAI IEROSINĀTU DOMAS tiem cilvēkiem kas tiešām kaut ko meklē un grib šajā dzīvē, šajā virzienā ko darīt, nevis pateiktu kādam sliņķim priekšā kas darāms.

  No sirds vēlu veiksmi Jums.

  P.S. Ātri nopelnīt var tikai lauku diskotēkā
 • vai variet kaut ko ieteikt??? (ieksha)
  gribi lai vinsh nodzen, 25 bushu Lv iedod adresiiti   
 • Ja lietojat trakerus, tad kādus variet ieteikt..?
  http://mediakey.dk/~cc/hack-wireless-network-crack/
  Deep.lv
  xbitz.org
  fano.lv
  bithack.lv
  advbt.lv
  http://allday.ru/2006/10/30/lokkhid_u2tr1_istorija.html
  http://allday.ru/2006/11/25/bell_209_khju_kobra.html
  http://allday.ru/2008/03/23/simpatichnyjj_goblin.html

  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://816.sytes.net
  <<Moderated>>
  http://interfilm.nu
  <<Moderated>>
  http://dc.ru-board.com
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://www.fat.lv/
  <<Moderated>>
  www.lingvo.ru  
  www.multitran.ru  
  www.translate.ru
  www.translate.a.ua
  http://www.file.lv
  http://www.fat.lv
  <<Moderated>>
  <<Moderated>>
  http://www.outlaw.lv
  http://kniga.nnm.ru/adolf_gitler_moya_borba_mein_kampf_1
  http://zaycev.net/search.html?query_search=John+Scatman&sub=
 • Variet ieteikt kaut ko līdzīgai šai - Vitas - Cry Like Cranes..?
  takida - curly sue
 • Kāpēc no Chrome, ieejot google un mēģinot kaut ko sameklēt google sāk kaut kādu lejuplādi, atveras logs kurā jāizvēlas kur un ar kādu vārdu saglabāt mistisku failu ar nosaukumu ''search''?
  Man ar tas chrome bieži gļučī. :(
  Spied nesagalbāt.
  Varbūt tur kur home page-ielikts, tad kad tu atver chrome tur atveras kāda lejuplādes adrese, nomaini uz www.google.lv
 • Variet ieteikt vingrinajumus lai varētu palēkties augstāk?
  1. Lēkājot jau gan vislabāk. Jo tur , kā jebkurā disciplībnā iedarbināti daudz muskuļu, praktiski viss organisms.
  2. Ir dzirdēts, ka vajagot sakarināt sev visvisādus smagumus -pie kājām, rokām, jostas, piem, svina klučus un vnk staigāt, darboties , nenoņemot kādu mēnesi.
  3. Ja nav vēlmes ņemties ar vecu akumulatoru demolēšanu, kausēšanu (bīstamība, darbojoties ar elektrolītu un kausējot svina izgarojumi ir ļoti indīgi), paliek diezgan perversi/ekstrēms paņēmiens ar kāŗtīgu vates vai kokvilnas materiāla kušķi, piesūcinātu ar terpentīnu un apanēs iekšā!    (joks - vnk lasot Tavu jautājumu atcerējos vecmātes stāstījumu, ka tā tikuši galā ar uzbāzīgo kaimiņu runci, kurš nav bijis aiztriecams no mūsējās kaķenes, tad nu noķēruši, ielējuši terpentīnu kājstarpā - pirmais leciens no vietas esot bijis ap 3 metri augstumā :) ). Ja nu tomēr nolemsi izmēgināt, vismaz dari zem klajas debess, ja telpā , viennozīmīgi ķiveri galvā... veiksmi! :)
 • Variet ieteikt kaut ko līdzīgu šīm grupām / dziesmām...? Vairāk iekšā...
  Sugarcult - pretty girl
  blue october - hate me
  incubus - love hurts; i wish you were here
  simple plan - untitled; save you
  lyfe jennings - s.e.x
  stanfour - in your arms
  nickelback - far away
  flyleaf - all around me
  the rasmus - justify
  creed - one last breath
  lifehouse - everything; you and me
  aviation - you were my everything
  thomas godoj - love is you
  Your Guardian Angel - The Red Jumpsuit Apparatus


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system