Labākā atbilde

  1.  1 0

  seville 7 (25757)339 7 g  

  tas labāk piederas tādiem, kas dara pa priekšu un domā pēc tam.
  tiem, kuru priekšā es būtu gatava uz vēdera līst, nedarīšu pāri, vnk nevaru.
  hm...kad gan es līdu pa zemi... neatceros, traki nepatīk netīrās drēbēs staigāt.

Atbildes

  1.  1 0

  dzhonsons (27) 6 (5344)225 7 g  

  Droši vien, ka katrs no mums ir bijis tai lomā.

  1.  1 0

  leilona 4 (2182)23 7 g  

  Tādā kontekstā, kā Tu šo jautājumu pasniedz, tad nopriecājos, ka man dzīvē ir krietni paveicies, jo mani cilvēki neko tādu no manis nav prasījuši, gaidījuši. Ir izdevies situāciju noskaidrot, nezaudējot pašcieņu no abām pusēm.
  Bet, ja par to aizdomājos vispārināti, tad - jā! Protams! Es esmu "līdusi uz vēdera" ārstu priekšā slimnīcās, kad tas ir skāris man tuvu un dārgu cilvēku cīņu ar slimību. Jā, es "līdīšu uz vēdera un zemi ēdīšu", ja tas būs vajadzīgs, ja man tuvi un dārgi cilvēki nonāks briesmās, un tas palīdzēs atgūt drošību. Situācijas ir dažādas. Nekad nesaki - nekad.  

  1.  0 0

  marcis-m (32) 7 (39313)31362 7 g  

  Ar saviem apmācamajiem sunčiem esmu to bieži darījis rādu kā saimniekam audzēknis jāapmāca

  1.  0 0

  Sarma 6 (7912)226 7 g  

  Kopā tas viss izskatās sū...,jo esmu līdējas lomā (lai gan neesmu viņam nodarījusi pāri)....
  Prieks,ja TAS OTRS pieņem manu atvainošanos.

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Trakajā jaunības karstumā visādi gadījies -gan ar , gan bez automāta. :)

  1.  0 0

  sirsninja23 (34) 6 (9161)2316 7 g  

  i automaats,i 50 kg soma ar pričendāļiem pietruukst.... nee neesmu liidusi,un man besii tie dirsaa liideeji kas suudus sataisa un tad teelo nevainiigas aitinjas

Līdzīgie jautājumi

 • Gāze pēc savas būtības ceļas augšup, bet tad kāpēc vēdera gāzes iet uz leju?
  tāpēc, ka tās gāzes, kas iet pa apakšgalu rodas resnajā zarnā, baktēriju metabolisma rezultātā. tā kā izplatoties spiedienam pa resno zarnu īsāks ceļš līdz ārpasaulei ir caur anālo atveri, tad nu gāzes, lai izlīdzinātu zarnas iekšējo spiedienu iet pa apakšgalu, turklāt virzīties atpakaļ uz kuņģi un uz gremošanas trakta sākotnējo daļu sagremotajai barībai un gāzēm no resnās zarnas neļauj kuņģa apakšējais sfinkteris (slēdzējmuskulis), kā arī valva ileocaecalis-  līkumotās in aklās zarnas vārstulis.

  Atraugas savukārt nodrošina rūgšanas procesi mūsu kuņģī. Šo gaisa burbuli kuņģa apakšējais sfinkteris nelaiž zarnās, tad nu tas ceļo uz augšu, jo kuņģim nav augšēja sfinktera, kas noslēgtu kuņģi no barības vada.
 • Kā ir visērtāk gulēt - uz vēdera vai muguras????
  parasti aizmiegu, guļot uz vēdera, bet pamostos - kā nu kuro reizi.. gadās pamosties arī uz grīdas, un tad vairs nav svarīgi - uz vēdera vai uz muguras :D :)
 • Vai activia tiešām palīdz pret vēdera uzpūšanos?
  Nav ne jausmas, bet pirdieniņi gan atvieglo  
 • Vai tev no ziemas perioda ir uzaugusi riepa uz vēdera?
  Tā man bija arī pirms ziemas perioda
 • Kurš trenažieris būtu labāks vēdera preses veikšanai?
 • Kādus efektīvus vingrojumus jūs ziniet vēdera preses trennēšanai?
  Man patika šitais funta variants :D :D :D
  http://irc.lv/qna?id=420084
  Bet tā es zinu daudzus, piem, guļot uz muguras kājas paceļ augšā saliecot ceļos lai veido 90 grādus un taisa prasīti, kājas saliekot uz zemi un taisa prasīti piepaceļot ķermeņa augšdaļu - bet nelīdz galam, jo tādējādi čakarē muguru - apmēram 10 cm jeb pēc jušanas, jāatzīmē arī tas ka nedrīks kaklu spiest pie ķermeņa, bet kaklam jābūt taisnam, kā arī ar rokām nedrīkst vilkt galvu uz augšu  - galavi pirksti drīkst tikai pieskarties ;), tad vēl dara tā kājas šajās pašās pozīcijās bet presi taisa nedaudz uz sāniem vai veicot apļveida kustības tā tu stiprināsi sānu muskuļus vairāk, tad atkal kājas novieto zem kkaut kā lai neizkustas un piecelies sēdus tad atlaidies līdz līmeņim kad jūti presi un turi tādā līmenī pāris sekundes jeb cik ilgi vari, tad vēl guli uz muguras un pacel iztaisnotas kājas cik ilgi vari. Presi trenē arī pievelkoties un atspiežoties ar rokām, var presi vingrināt arī karājoties pie stieņa un ceļot kājas augšā pie rokām (nevajadzētu šūpoties) kā arī cenšoties pacelt kājas uz aizmuguri jeb izliecot muguru... oi nu kkā tā...jāatzīmē ka ši vingrinājumi ir bez specaprīkojuma kurus vari darīt mājās vai stadionā bet ir jau arī vēl dažādi trenažieri sporta zālēs ;)
 • Vai tās strijas, kuras ir dažām sievietēm uz vēdera, kājām, gurniem, kādreiz pāriet, kā no tām var atbrīvoties?
  man netraucē ja viņai ir-daž gribētos ietetovēt :)) būtu kā uguns liesmas
 • izstāsti anekdoti iz sawas dzīwes,ko smieklīgu kas ir atgadijies kompānijā,tusā(kur wēdera muskuļi sāpēt sāka no smiem)dzīwā anekdote???
  bija joks 6 klase matematikas stunda...

  manu draugu isauca pie tafeles risinat piemeru kuru vin6 vnk nesaprata un staveja pie tafeles ka ezelis skatidamies uz parejiem skolniekiem gaidot kadu palidzibu...
  u4ene 6amajam saka ka zalespalidziba nepalidzes lai pamegina citas iespejas, un ta pec minutes u4enei iezvanas telefons un dzeks runa sava telefona sakot es izvelejos zvans draugam...
  tad visa klase iereca labi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system