Labākā atbilde

  1.  3 0

  willx (55) 6 (17301)3715 7 g  

  neiešu žēlot piezīdušos odu, bez tā pietiek "asins sucēju".

Atbildes

  1.  3 0

  weronika800 6 (18518)3512 7 g  

  tāda ir dzīve,žēlums ir savāda padarīšana,enerģijas līmenī nepatīkams process abpusēji
  labāk ātri nosist ,ne viss mūžu žēlot(nu tas par mušām un odiem,lidojošiem pretekļiem)

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4618 7 g  

  Ir bēdīgi, protams, jo, ja pieķeries kādai dzīvai radībai, daļu auras Tu iekopē viņā, tās ir neredzamās enerģētiskās saites. Zivtiņas (domāju, ja būtu Ihtiandrs un dzīvotu viņu vidē, Tev būtu cits viedoklis  :) )  .. man būtu zivtu arī žēl, tāpēc nekad neesmu vēlējies to stikla cietumu mājās. Kāpēc pie siltasiņu zīdītājiem stiprāk pieķeries.. emociju izpauses diapazons. Bet tas ir ļoti nosacīti  - var ļoti pieķerties gan pie zīdītāja, gan pie abinieka, gan arī pie kukaiņiem.
  Es bez vajadzības arī neko nenogalinu... taisnīguma princips, saproti... viņi jau tā cieš no mums pa pilnu programmu, cīnās par sav izdzīvošanu, kamēr daudzi divkātainie...  

  1.  2 1

  predator1989 7 (22453)4935 7 g  

  man nav ne kaķa ne suņa,nekā principā nav mājās,par ko man būtu jādomā tā - ka vot man viņš nosprāgs un ko tad es.
  un pa pārējiem es nezinu, vienīgi teikt - nelaimes gadijums    
  nu es kad es jau un kaut kam uzkāpju,nu es tak speciāli nekāpu virsū.  

  1.  0 0

  Sarma 6 (7773)226 7 g  

  Ja nomirst MANA ZIVTIŅA  MANĀ AKVĀRIJĀ,-raudu:tāpat,kā raudāju par istabas puķi,kurai bija jau 9 gadi  un nomira.
  Bet odus un citus knišļus klapēju nost.
  Visi mēs esam attīstīti savā līmenī,par saprātu  šeit lieki runāt.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc tad varētu tā būt (sk.aprakstu)?
  man priekš tevis ir divi varianti-vai nu esi pārāk attīstīts un viegli komunicē ar vecāka gada gājuma cilvēkiem,jo ir kopīgas sarunu tēmas
  vai nu esi pārāk zaļš un tiem vecākiem patīk tevi pamācīt un tu ar prieku uzņem info
 • Ko darīt (sk.aprakstu)?
  Viss jau ir pateikts. Arī esmu pieredzējusi ko līdzīgu, nepiepildītu. Varu tikai piebilst, ka Freids jau rakstīja par sublimācijas visvareno nozīmi cilvēku seksualitātē balstītajās emocijās, līdz ar to, šķiet, labākais veids, kā pārvarēt šīs romantiski iluzorās jūtas, būtu tās aizstāt ar kādu prātu nodarbinošu, radošu, saistošu nodarbi. Vēl kāds variants: visas šīs jūtiņu paliekas sasiet vienā kamoliņā un no tām iztaisīt kādu radošu darbu, lai nes augļus vismaz materiāli, lai nekaitē tik tieši, citiem vārdiem sakot, tas pats - projicēt kādā darbā. Aizvien uzdodu sev jautājumu - no kuras puses tas viss nāk? Laikam tas ir kādas cilvēka būtības apliecinājums.
 • Vai nav tā (sk.aprakstu)?
  Nu ja prasa mācītājam, tad viņš citēs:
  Nedari citam to, ko pats negribi.
  BEt ja prasi man, tad es arī esmu pret. Ja man ir tāda situācija, es neatkārtoju. Tad beigās ir tāda laba sajūta, ka man bija pietiekami liels gribasspēks nedot naidam varu.
 • Nerāda kanala aprakstu?
  Jūs laikam jaucat topiku ar kanāla aprakstu.
 • Kas par vainu (sk.aprakstu)?
  Ne vienmēr vajag uzreiz materiāli palīdzēt vai ar saviem padomiem bāzties virsū. Vienkārši dažreiz ir jāklausās. Bieži vien cilvēki meklē tikai kādu, kam varētu pastāstīt par savām bēdām. No tā vien viņiem kļūst vieglāk. Un nevajag mocīties pašpārmetumos, ka neko nevari izdarīt. Vienkārši uzklausi un mudini viņus pašus domāt, ko viņi var darīt šajā situācijā. Tā tu viņiem būsi palīdzējis daudz vairāk kā iedodot visu uzreiz gatavu.
 • Palīdzēsiet man lūdzu (sk. iekšā aprakstu)?
  To var izdarīt Start - Control Panel - Regional and language options, kur tikpat voiegli var sataisīt putru, kaut ko ne to saklikšķinot, iesaku lejupielādēt un installēt šo mazo, bet ļoti daudz cilvēkus izpestījušo jauukmu no LAACZ.LV
  http://laacz.lv/apostrofs/
  Te skrinšots, ja gadījumā nepieciešamas language bar ikonītes apakšā pie pulksteņa, kā izvēlēties no laacz.lv iegūto apostrofu. Kā redzi, tiek piedāvāti dažādi varianti, arī kā Tildei, ar punktu vai komatu, kā vēlies - vari sainstallēt kaut visus, izmēgināt, paklikšķinot bildē redzamajos Text services and Input Languages vai apakšā pie pulksteņa.

  Par 2.punktu - kādu pārlūkprogrammu izmanto, jo ir dažas atšķirības.
  Mozillai ir jāiet Rīki - Iestatījumi - Galvenie - Mājas lapa - rakstam iekšā google.lv, "rādīt mājas lapu" un apakšā noteikti apstiprināt izmaiņas.

  Chromei sākums ir augšā labajā stūrī, vienkārši "nometu" bildi:

  Savukārt Operai pēdējām versijām sākums ir uz Operas ikoniņas augšējā kreisajā stūrī, klikšķinam, izvēlamies Preferences un tālāk jau kā iepriekšējos pārlūkos.
  Izņēmums varētu būt kāda bezkaunīga, ļaunprātīga programmiņa, kas bāž savu lapu, nu tad no sākuma jāizravē tā nezāle un pēc tam jau rīkojamies kā parasti.
 • Kā rīkoties šādās situācijās? (Lasīt aprakstu)
  Da nekādīgi. Vnk griez galvu uz otru pusi un izbrīnīts pēc tam skaties uz tantukiem, tjipa nesaprotot, uz ko īsti to veco krabeņu vervelēšana attiecas. Tev taču nav jāatskaitas par savu veselības stāvokli katrai vecai pļerzai.
 • vai kads vakar nepazaudēja mobīlo telefonu? (sk. aprakstu)!
  tādu pašu es tev arī varu piedāvāt
 • Vai mēs te nepaliekam nedaudz liekulīgi? (sk.aprakstu)?
  Mums ir sava mentalitāte un tradīcijas.
 • Kāds tavuprāt ir raksturā vājš cilvēks (nelielu aprakstu lūdzu)???
  Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj vai neredz jēgu turēties pretī kārdinājumam. Vājš cilvēks ir tas kurš var nodot draugu, ja viņam labi samaksā, vai pašam piedraud ar nomelnošanu. Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj atteikties no viskija pudeles, jo tajā redz viglāku dzīvi. Vājš cilvēks var mierīgi skatīties filmas par karu bez jebkādām emocijām, bet, kad karš ir īsts viņš būs pirmais, kas pametīs valsti. Cilvēks ir vājš ja viņam nav gribasspēka un ticības sev.
  p.s. Ja cilvēks raud skatoties skumju filmu, viņš nav vājš, viņš ir jūtīgs un tur ir liela atšķirība.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system