Labākā atbilde

  1.  2 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Ne vienmēr vajag uzreiz materiāli palīdzēt vai ar saviem padomiem bāzties virsū. Vienkārši dažreiz ir jāklausās. Bieži vien cilvēki meklē tikai kādu, kam varētu pastāstīt par savām bēdām. No tā vien viņiem kļūst vieglāk. Un nevajag mocīties pašpārmetumos, ka neko nevari izdarīt. Vienkārši uzklausi un mudini viņus pašus domāt, ko viņi var darīt šajā situācijā. Tā tu viņiem būsi palīdzējis daudz vairāk kā iedodot visu uzreiz gatavu.

Atbildes

  1.  2 0

  weronika800 6 (18518)3512 7 g  

  varētu būt ,ka liktens tev norāda,ka tev nav tas sliktākais scenārijs trāpījies,ir cilvēki ,kam iet vēl grūtāk ,un tu nevari palīdzēt,jo katram pašam jātiek galā ar savu dzīvi

  1.  1 0

  seville 7 (25362)339 7 g  

  acīmredzot, tu tomēr vari palīdzēt. tikai negribi.
  negribi padomāt, pašiverēties:)

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4618 7 g  

  Māksleņīka dvēsele - izgāz savu bļāvienu uz sienām un asfalta!  
  1.  0 0

  grauzdins 6 (5546)2719 7 g  

  njā. pie tam 22 gados, kad tikai par meitenēm jādomā.
  Kas to lai zin, kāpēc liktenis tā rīkojas. Man jau ir vismaz 5 teorijas bet iespējams ka neviena nav pareiza  
  IZteikšu vienu teoriju:
  iespējams tev to deva dzīve, lai pārbaudītu tevi. piemēram, ja palīdzēsi, dzīve dos, ko ilgi kāroji ,ja nē, tad nedos.


  1.  0 0

  ullas 6 (11888)3412 7 g  

  Tu pamēģini varbūt vari palīdzēt,tik neesi mēģinājis nekas dzīvē nenotiek tāpat,ir kāda morāle,ka tev sastopas tieši šie cilvēki ne citi

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc tad varētu tā būt (sk.aprakstu)?
  man priekš tevis ir divi varianti-vai nu esi pārāk attīstīts un viegli komunicē ar vecāka gada gājuma cilvēkiem,jo ir kopīgas sarunu tēmas
  vai nu esi pārāk zaļš un tiem vecākiem patīk tevi pamācīt un tu ar prieku uzņem info
 • Vai nav tā (sk.aprakstu)?
  Nu ja prasa mācītājam, tad viņš citēs:
  Nedari citam to, ko pats negribi.
  BEt ja prasi man, tad es arī esmu pret. Ja man ir tāda situācija, es neatkārtoju. Tad beigās ir tāda laba sajūta, ka man bija pietiekami liels gribasspēks nedot naidam varu.
 • Ko darīt (sk.aprakstu)?
  Viss jau ir pateikts. Arī esmu pieredzējusi ko līdzīgu, nepiepildītu. Varu tikai piebilst, ka Freids jau rakstīja par sublimācijas visvareno nozīmi cilvēku seksualitātē balstītajās emocijās, līdz ar to, šķiet, labākais veids, kā pārvarēt šīs romantiski iluzorās jūtas, būtu tās aizstāt ar kādu prātu nodarbinošu, radošu, saistošu nodarbi. Vēl kāds variants: visas šīs jūtiņu paliekas sasiet vienā kamoliņā un no tām iztaisīt kādu radošu darbu, lai nes augļus vismaz materiāli, lai nekaitē tik tieši, citiem vārdiem sakot, tas pats - projicēt kādā darbā. Aizvien uzdodu sev jautājumu - no kuras puses tas viss nāk? Laikam tas ir kādas cilvēka būtības apliecinājums.
 • Kā domājat, kāpēc ir tā (sk.aprakstu)?
  neiešu žēlot piezīdušos odu, bez tā pietiek "asins sucēju".
 • Nerāda kanala aprakstu?
  Jūs laikam jaucat topiku ar kanāla aprakstu.
 • Palīdzēsiet man lūdzu (sk. iekšā aprakstu)?
  To var izdarīt Start - Control Panel - Regional and language options, kur tikpat voiegli var sataisīt putru, kaut ko ne to saklikšķinot, iesaku lejupielādēt un installēt šo mazo, bet ļoti daudz cilvēkus izpestījušo jauukmu no LAACZ.LV
  http://laacz.lv/apostrofs/
  Te skrinšots, ja gadījumā nepieciešamas language bar ikonītes apakšā pie pulksteņa, kā izvēlēties no laacz.lv iegūto apostrofu. Kā redzi, tiek piedāvāti dažādi varianti, arī kā Tildei, ar punktu vai komatu, kā vēlies - vari sainstallēt kaut visus, izmēgināt, paklikšķinot bildē redzamajos Text services and Input Languages vai apakšā pie pulksteņa.

  Par 2.punktu - kādu pārlūkprogrammu izmanto, jo ir dažas atšķirības.
  Mozillai ir jāiet Rīki - Iestatījumi - Galvenie - Mājas lapa - rakstam iekšā google.lv, "rādīt mājas lapu" un apakšā noteikti apstiprināt izmaiņas.

  Chromei sākums ir augšā labajā stūrī, vienkārši "nometu" bildi:

  Savukārt Operai pēdējām versijām sākums ir uz Operas ikoniņas augšējā kreisajā stūrī, klikšķinam, izvēlamies Preferences un tālāk jau kā iepriekšējos pārlūkos.
  Izņēmums varētu būt kāda bezkaunīga, ļaunprātīga programmiņa, kas bāž savu lapu, nu tad no sākuma jāizravē tā nezāle un pēc tam jau rīkojamies kā parasti.
 • Kā rīkoties šādās situācijās? (Lasīt aprakstu)
  Da nekādīgi. Vnk griez galvu uz otru pusi un izbrīnīts pēc tam skaties uz tantukiem, tjipa nesaprotot, uz ko īsti to veco krabeņu vervelēšana attiecas. Tev taču nav jāatskaitas par savu veselības stāvokli katrai vecai pļerzai.
 • Vai mēs te nepaliekam nedaudz liekulīgi? (sk.aprakstu)?
  Mums ir sava mentalitāte un tradīcijas.
 • vai kads vakar nepazaudēja mobīlo telefonu? (sk. aprakstu)!
  tādu pašu es tev arī varu piedāvāt
 • kā sākt sarunu ar puisi kurš man patīk?(obligāti izlasit aprakstu)
  Bija līdzīgi   -  reiz patika arī meitene no pulciņa, bet nepateicu , nedevu mājienus, vispār dziļi ignorēju, bet klusībā domāju - kaut varētu reiz neformāli tikties un tā...pagāja gadi, aizmirsu - vnk aizmirsu...

  Ko ieteikt? Nu varbūt nepieļaut tādu pašu kļūdu, sāc komunicēt, tas labi , ka vienots darbs-interese, būs vieglāk sākt. Galvenais, esi pieklājīga, laipna, un mācies klausīties viņu, to ne katrs māk, bet to jebkurš novērtēs.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system