Labākā atbilde

  1.  2 0

  grauzdins 6 (5546)2719 7 g  

  Nu ja prasa mācītājam, tad viņš citēs:
  Nedari citam to, ko pats negribi.
  BEt ja prasi man, tad es arī esmu pret. Ja man ir tāda situācija, es neatkārtoju. Tad beigās ir tāda laba sajūta, ka man bija pietiekami liels gribasspēks nedot naidam varu.

Atbildes

  1.  2 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Ļaunums vairo ļaunumu. Jo ilgāk pastāvēs šāds modelis, jo vairāk ļaunu cilvēku būs pasaulē. Jāmēģina ļaunumu vairot ar labumu. Ja tevi atraida no visām pusēm, ja pret tevi slikti izturas, tad tu vari ņemt šo pieredzi vērā lai kādu no tās izglābtu un pat vēl vairāk- iemācītu labestību, lai arī viņš citiem palīdz. Redz, bez ļaunuma nebūtu labuma, ja kāds neciestu, tad nezinātu kas ir ciešanas un nespētu citiem iemācīt kā no tām izvairīties un kā tās neradīt citiem.

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 7 g  

  kādam ir jābūt tam gudrajam,kas var pārtraukt to ''drātēšanas '' apli,
  kāpēc lai tas nebūtu tu,it sevišķi ,ja esi ticīgais

  1.  0 0

  seville 7 (25362)339 7 g  

  nu, redz, "drātētāji" ir panākuši savu...tu esi pievienojies viņu pulciņam, jauki;) un tā pamazām tu pazūdi.

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4618 7 g  

  Redz, vecit... tiesības Tev ir tik, cik Tu spēj "pacelt". Tu vari drātēt, Tev ir tiesības drātēt! Uz priekšu! Bet....   čuššš.... ar kādu seju piedzimi, ar tādu jādzīvo. Jūties izdrātēts!? un jūties jau profesionālā līmenī? Tātad sāpēs ir beigušās un sākusies bauda!  
  vāprāc, teikšu Tev, vāprāc!  

  1.  0 0

  Ciepanick (40) 6 (14053)3317 7 g  

  dažiem citiem nav.Ja civēks pats naidu audzē,tad izaug arī.Bet  ne jau visi naidu cenšas izaudzēt.Daži to nīdē ārā.

  1.  0 0

  ullas 6 (11888)3412 7 g  

  Nu tu brauc kaut kādās auzās

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc tad varētu tā būt (sk.aprakstu)?
  man priekš tevis ir divi varianti-vai nu esi pārāk attīstīts un viegli komunicē ar vecāka gada gājuma cilvēkiem,jo ir kopīgas sarunu tēmas
  vai nu esi pārāk zaļš un tiem vecākiem patīk tevi pamācīt un tu ar prieku uzņem info
 • Kā domājat, kāpēc ir tā (sk.aprakstu)?
  neiešu žēlot piezīdušos odu, bez tā pietiek "asins sucēju".
 • Ko darīt (sk.aprakstu)?
  Viss jau ir pateikts. Arī esmu pieredzējusi ko līdzīgu, nepiepildītu. Varu tikai piebilst, ka Freids jau rakstīja par sublimācijas visvareno nozīmi cilvēku seksualitātē balstītajās emocijās, līdz ar to, šķiet, labākais veids, kā pārvarēt šīs romantiski iluzorās jūtas, būtu tās aizstāt ar kādu prātu nodarbinošu, radošu, saistošu nodarbi. Vēl kāds variants: visas šīs jūtiņu paliekas sasiet vienā kamoliņā un no tām iztaisīt kādu radošu darbu, lai nes augļus vismaz materiāli, lai nekaitē tik tieši, citiem vārdiem sakot, tas pats - projicēt kādā darbā. Aizvien uzdodu sev jautājumu - no kuras puses tas viss nāk? Laikam tas ir kādas cilvēka būtības apliecinājums.
 • Nerāda kanala aprakstu?
  Jūs laikam jaucat topiku ar kanāla aprakstu.
 • Kas par vainu (sk.aprakstu)?
  Ne vienmēr vajag uzreiz materiāli palīdzēt vai ar saviem padomiem bāzties virsū. Vienkārši dažreiz ir jāklausās. Bieži vien cilvēki meklē tikai kādu, kam varētu pastāstīt par savām bēdām. No tā vien viņiem kļūst vieglāk. Un nevajag mocīties pašpārmetumos, ka neko nevari izdarīt. Vienkārši uzklausi un mudini viņus pašus domāt, ko viņi var darīt šajā situācijā. Tā tu viņiem būsi palīdzējis daudz vairāk kā iedodot visu uzreiz gatavu.
 • Palīdzēsiet man lūdzu (sk. iekšā aprakstu)?
  To var izdarīt Start - Control Panel - Regional and language options, kur tikpat voiegli var sataisīt putru, kaut ko ne to saklikšķinot, iesaku lejupielādēt un installēt šo mazo, bet ļoti daudz cilvēkus izpestījušo jauukmu no LAACZ.LV
  http://laacz.lv/apostrofs/
  Te skrinšots, ja gadījumā nepieciešamas language bar ikonītes apakšā pie pulksteņa, kā izvēlēties no laacz.lv iegūto apostrofu. Kā redzi, tiek piedāvāti dažādi varianti, arī kā Tildei, ar punktu vai komatu, kā vēlies - vari sainstallēt kaut visus, izmēgināt, paklikšķinot bildē redzamajos Text services and Input Languages vai apakšā pie pulksteņa.

  Par 2.punktu - kādu pārlūkprogrammu izmanto, jo ir dažas atšķirības.
  Mozillai ir jāiet Rīki - Iestatījumi - Galvenie - Mājas lapa - rakstam iekšā google.lv, "rādīt mājas lapu" un apakšā noteikti apstiprināt izmaiņas.

  Chromei sākums ir augšā labajā stūrī, vienkārši "nometu" bildi:

  Savukārt Operai pēdējām versijām sākums ir uz Operas ikoniņas augšējā kreisajā stūrī, klikšķinam, izvēlamies Preferences un tālāk jau kā iepriekšējos pārlūkos.
  Izņēmums varētu būt kāda bezkaunīga, ļaunprātīga programmiņa, kas bāž savu lapu, nu tad no sākuma jāizravē tā nezāle un pēc tam jau rīkojamies kā parasti.
 • Kā rīkoties šādās situācijās? (Lasīt aprakstu)
  Da nekādīgi. Vnk griez galvu uz otru pusi un izbrīnīts pēc tam skaties uz tantukiem, tjipa nesaprotot, uz ko īsti to veco krabeņu vervelēšana attiecas. Tev taču nav jāatskaitas par savu veselības stāvokli katrai vecai pļerzai.
 • vai kads vakar nepazaudēja mobīlo telefonu? (sk. aprakstu)!
  tādu pašu es tev arī varu piedāvāt
 • Vai mēs te nepaliekam nedaudz liekulīgi? (sk.aprakstu)?
  Mums ir sava mentalitāte un tradīcijas.
 • Kāds tavuprāt ir raksturā vājš cilvēks (nelielu aprakstu lūdzu)???
  Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj vai neredz jēgu turēties pretī kārdinājumam. Vājš cilvēks ir tas kurš var nodot draugu, ja viņam labi samaksā, vai pašam piedraud ar nomelnošanu. Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj atteikties no viskija pudeles, jo tajā redz viglāku dzīvi. Vājš cilvēks var mierīgi skatīties filmas par karu bez jebkādām emocijām, bet, kad karš ir īsts viņš būs pirmais, kas pametīs valsti. Cilvēks ir vājš ja viņam nav gribasspēka un ticības sev.
  p.s. Ja cilvēks raud skatoties skumju filmu, viņš nav vājš, viņš ir jūtīgs un tur ir liela atšķirība.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system