Labākā atbilde

  1.  2 0

  weronika800 6 (18518)3512 7 g  

  man priekš tevis ir divi varianti-vai nu esi pārāk attīstīts un viegli komunicē ar vecāka gada gājuma cilvēkiem,jo ir kopīgas sarunu tēmas
  vai nu esi pārāk zaļš un tiem vecākiem patīk tevi pamācīt un tu ar prieku uzņem info

Atbildes

  1.  2 0

  SensLietotajs 6 (10100)4722 7 g  

  Pēc taviem jautājumiem tu man likies 40-60 gadus vecs onka, neapvainojies . Man ir pilnīgi tas pats. Mēs vnk esam vairāk attīstīti, gudrāki, varbūt indigo,..kāds iluminati medžiks :D ..Mums vnk nav interesanti, jo nesaprotam ko tie muļķi dara... Un viņi uzskata mūs par muļķiem, jo nesaprot ko mēs daram A ko tie 15-20, viņiem tik galvā-kājas plati, vajag iespraust, narkotikas, kokaīns, smēķi, aliņš, šņabis, kāds stulbs gam style shits...un ar to viņu pasaule beidzas. Garlaicīgi ne ar tādiem, nav pat par ko parunāt.

  1.  1 0

  Sarma 6 (7773)226 7 g  

  Ko Tu tur tagad mels?
  Vai Tev neliekas inčīgas 70-gadīgas tantiņas?

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4618 7 g  

  Jā, piekrītu SensLietotajs  - jūs abi esat indigo. Vai arī jums patrāpījušās vecas, nodrāztas dvēseles.  

  1.  1 0

  predator1989 7 (22456)4935 7 g  

  kipa tu vnk patic tiem veciem,jo tie tevi vertee savadak,bet vienaudzi tevi vnk nopeta kaa vienlidzigo sava starpaa.

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Varbūt tāpēc, ka Tavs prāts ir daudz nobriedušāks par Tavu (mūsu) vienaudžu prātiem? Mani, piemēram, arī kaitina mani vienaudži, kuri tik interesējas par tusēšanos. Saprasties es principā varu ar jebkuru, taču vairāk patīk, ja ar cilvēku var parunāt par nopietnām lietām, nevis par dzeršanām, tusiņiem, kleitām un kosmētiku. Tāpēc jau nekad neesmu piederējusi pie kaut kāda vienaudžu bariņa, kas man dažbrīd šķiet infantili, ar pārāk vieglprātīgu dzīves uztveri. Šie vecākie cilvēki ir vairāk nobrieduši, viņiem tās pieredzes dzīvē ir vairāk, tāpēc arī velk. Tas vienkārši nozīmē, ka Tu neesi tāds kā visi citi. Tu esi individuālists ar saviem mērķiem un plāniem, kas varbūt taviem vienaudžiem tā nav raksturīgi. Bet, protams, ir tādi izņēmumi kā Tu, tikai tādi ir jāatrod.

Līdzīgie jautājumi

 • Kā domājat, kāpēc ir tā (sk.aprakstu)?
  neiešu žēlot piezīdušos odu, bez tā pietiek "asins sucēju".
 • Ko darīt (sk.aprakstu)?
  Viss jau ir pateikts. Arī esmu pieredzējusi ko līdzīgu, nepiepildītu. Varu tikai piebilst, ka Freids jau rakstīja par sublimācijas visvareno nozīmi cilvēku seksualitātē balstītajās emocijās, līdz ar to, šķiet, labākais veids, kā pārvarēt šīs romantiski iluzorās jūtas, būtu tās aizstāt ar kādu prātu nodarbinošu, radošu, saistošu nodarbi. Vēl kāds variants: visas šīs jūtiņu paliekas sasiet vienā kamoliņā un no tām iztaisīt kādu radošu darbu, lai nes augļus vismaz materiāli, lai nekaitē tik tieši, citiem vārdiem sakot, tas pats - projicēt kādā darbā. Aizvien uzdodu sev jautājumu - no kuras puses tas viss nāk? Laikam tas ir kādas cilvēka būtības apliecinājums.
 • Vai nav tā (sk.aprakstu)?
  Nu ja prasa mācītājam, tad viņš citēs:
  Nedari citam to, ko pats negribi.
  BEt ja prasi man, tad es arī esmu pret. Ja man ir tāda situācija, es neatkārtoju. Tad beigās ir tāda laba sajūta, ka man bija pietiekami liels gribasspēks nedot naidam varu.
 • Nerāda kanala aprakstu?
  Jūs laikam jaucat topiku ar kanāla aprakstu.
 • Kas par vainu (sk.aprakstu)?
  Ne vienmēr vajag uzreiz materiāli palīdzēt vai ar saviem padomiem bāzties virsū. Vienkārši dažreiz ir jāklausās. Bieži vien cilvēki meklē tikai kādu, kam varētu pastāstīt par savām bēdām. No tā vien viņiem kļūst vieglāk. Un nevajag mocīties pašpārmetumos, ka neko nevari izdarīt. Vienkārši uzklausi un mudini viņus pašus domāt, ko viņi var darīt šajā situācijā. Tā tu viņiem būsi palīdzējis daudz vairāk kā iedodot visu uzreiz gatavu.
 • Palīdzēsiet man lūdzu (sk. iekšā aprakstu)?
  To var izdarīt Start - Control Panel - Regional and language options, kur tikpat voiegli var sataisīt putru, kaut ko ne to saklikšķinot, iesaku lejupielādēt un installēt šo mazo, bet ļoti daudz cilvēkus izpestījušo jauukmu no LAACZ.LV
  http://laacz.lv/apostrofs/
  Te skrinšots, ja gadījumā nepieciešamas language bar ikonītes apakšā pie pulksteņa, kā izvēlēties no laacz.lv iegūto apostrofu. Kā redzi, tiek piedāvāti dažādi varianti, arī kā Tildei, ar punktu vai komatu, kā vēlies - vari sainstallēt kaut visus, izmēgināt, paklikšķinot bildē redzamajos Text services and Input Languages vai apakšā pie pulksteņa.

  Par 2.punktu - kādu pārlūkprogrammu izmanto, jo ir dažas atšķirības.
  Mozillai ir jāiet Rīki - Iestatījumi - Galvenie - Mājas lapa - rakstam iekšā google.lv, "rādīt mājas lapu" un apakšā noteikti apstiprināt izmaiņas.

  Chromei sākums ir augšā labajā stūrī, vienkārši "nometu" bildi:

  Savukārt Operai pēdējām versijām sākums ir uz Operas ikoniņas augšējā kreisajā stūrī, klikšķinam, izvēlamies Preferences un tālāk jau kā iepriekšējos pārlūkos.
  Izņēmums varētu būt kāda bezkaunīga, ļaunprātīga programmiņa, kas bāž savu lapu, nu tad no sākuma jāizravē tā nezāle un pēc tam jau rīkojamies kā parasti.
 • Kā rīkoties šādās situācijās? (Lasīt aprakstu)
  Da nekādīgi. Vnk griez galvu uz otru pusi un izbrīnīts pēc tam skaties uz tantukiem, tjipa nesaprotot, uz ko īsti to veco krabeņu vervelēšana attiecas. Tev taču nav jāatskaitas par savu veselības stāvokli katrai vecai pļerzai.
 • vai kads vakar nepazaudēja mobīlo telefonu? (sk. aprakstu)!
  tādu pašu es tev arī varu piedāvāt
 • Vai mēs te nepaliekam nedaudz liekulīgi? (sk.aprakstu)?
  Mums ir sava mentalitāte un tradīcijas.
 • Kāds tavuprāt ir raksturā vājš cilvēks (nelielu aprakstu lūdzu)???
  Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj vai neredz jēgu turēties pretī kārdinājumam. Vājš cilvēks ir tas kurš var nodot draugu, ja viņam labi samaksā, vai pašam piedraud ar nomelnošanu. Vājš cilvēks ir tas kurš nespēj atteikties no viskija pudeles, jo tajā redz viglāku dzīvi. Vājš cilvēks var mierīgi skatīties filmas par karu bez jebkādām emocijām, bet, kad karš ir īsts viņš būs pirmais, kas pametīs valsti. Cilvēks ir vājš ja viņam nav gribasspēka un ticības sev.
  p.s. Ja cilvēks raud skatoties skumju filmu, viņš nav vājš, viņš ir jūtīgs un tur ir liela atšķirība.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system