Labākā atbilde

  1.  1 0

  melis26 7 (46902)4757 15 g  

  fui,viņas tač smirdīgas

Atbildes

  1.  0 0

  Ramona (33) 6 (12304)43070 15 g  

  Nu kā kuram - dažs piedzeras no diviem aliņiem,
  bet citam vajag vismaz 0,7 :D

  1.  0 0

  Keith (35) 6 (14021)31124 15 g  

  Velk uz kādām 20 zirga bučām...

  1.  0 0

  Angelo1989 (34) 6 (10125)3617 15 g  

  nezinu es muuza to nedariju un nedari6u

  1.  0 0

  egoiste 6 (6435)2517 15 g  

  Man tomēr liekas, ka vieglāk ir pašam uzreiz piedzerties.

  1.  0 0

  italiano1 3 (912)26 15 g  

  Atsuuti luudzu formulu. A to savaadaak galvaa galiigi suudiigi. Nevaru izshtukot.

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3312 15 g  

  Nez, ļoti daudz ...

Līdzīgie jautājumi

 • nopietnas dabas jautājums par attiecībam
  Es varu pateikt to, ka neuztraucies. Tas ir normāli, jo tās tabletes palaiž milzīgu hormonu devu. Tomēr ar šīm tabletēm nekad nevajag aizrauties, jo kā jau zini, hormoni kontrolē tavu ķermeni. Tās tabletes labākajā gadījumā var lietot 2 reizes dzīves laikā, savādāk var rasties blakusefekti, kā piemēram apmatojums vietās, kur tas ir raksturīgs vīriešiem un vēl sazin kas.

  Es ceru, ka uzrakstīju par pareizām tabletēm, es jau varētu paturpināt, bet neesmu pārliecināts, ka tās ir tās, par kurām es domāju.
 • Vai atmest smēķēšanu ir tikai psiholoģiskas dabas jautājums?
  uuuiij.. es jau gaidīju, kad kāds šo tēmu aizskars.. esmu dotajā brīdī uz šī ceļa, kad cenšos atmest.. un tas nemaz nav tik grūti.. grūtākais ir pārvarēt 10 sek, no brīža, kad sagribās uzsmēķēt.. ir grūti.. šī sarežģītā procesa iznākums ir lielā mērā atkarīgs arī no apkārtējiem, kā jau iepriekšējais cilvēks komentēja! man tikai ir viens "bet".. ja griba ir, spēks ir, bet nav gribasspēka?? :o
  p.s. vēl viena piebilde.. man personīgi, es uzskatu, ka nav atkarība no cigaretes vai nikotīna, bet atkarība ir no tik patīkamā procesa.. pēc ēšanas atlaisties dīvānā un aizsmēkēt cigareti.. ar draugiem sapīpēt.. kā lieliem vīriem.. :D darbā, lai izkustinātu kaulus.. jāuzsmēķē.. paklausoties sevi no malas, gribās pašam sevis rakstīto atspēkot.. heh.. bet lai to dara pārējie!!! :)
 • Cilvēki pēc dabas ir skop, tad nu jautājums: Ar ko Tu , šobrīd, būtu gatavs/-a padalīties? (:
  ceptu galu ar olu edisi???
 • Man ir jautājums- Kāpēc Krievija, būdama bagāta ar dabas resursiem, ir salīdzinoši nabadzīga valsts, bet Japāna-otrādi?
  neviens šeit nav tik gudrs, lai reāli patiesi atbildētu uz šo jaut.
  tpc, ka krievijā ir liela korupcija, paši deputāti zog miljardiem, nav organizēta valsts uz attīstību.
 • Jums patīk uzdot personiskas dabas jautājumus sarakstē praktiski nepazīstamam cilvēkam?
  Esmu atklāts, slēpt īsti arī nav ko, bet ... piemēram, ja iepazīstos ar kādu cilvēciņu, kādēļ viņam par mani vispirms jāzina atbildes uz tādiem jautājumiem? Ja tiešām ar viņu aiziet tā lieta, tad jau vēlāk pakāpeniski pati uzzinās, bet vai tiešām dažreiz neaizdomājas tiktālu, ka tas nevis pievelk, bet tieši otrādi - atgrūž cilvēkus, ja patstāvīgi interesējas par tādām lietām. Kā saka - visam savs laiks, nevis uzreiz zināt manu asins grupu un visu citu infu  
 • Ko vērtējat augstāk - pieredzi vai teorētiskas zināšanas? Kapēc?
  Pieredzi, jo mees dziivee taa kaa vairaak daraam, nevis runaajam, ja vajag ko panaakt, kautko sasniegt...vai ne taa??
 • Ar ko atšķiras ķīmiska viela no sintētiskas vielas?
  Sākot no otra gala -dabīgs produkts ir dabīgas izcelsmes. Tā pati, šajā gadījumā, vārāmā sāls (NaCl), tik un tā būs "dabīgs" produkts, ķīmiska viela/savienojums, kas attīrīts no citām ķīmiskām vielām/savienojumiem (piemaisījumiem, kas var būt gan veselīgi, gan neveselīgi, bet ej nu škiro, ja cilvēkam vajag vārāmo sāli, tad viņam vajag vārāmo sāli -vielu, kurai ir konkrētas īpašības (fiziskas, ķīmiskas, garšas uttt.).
  Vai nātrija hlorīda iegūšanu no citiem ķimiskiem savienojumiem var nosaukt par sintēzi - diez vai, to iegūt var samērā vienkāršu ķimisku reakciju rezultātā. Vai ķīmiskas reakcijas rezultātā iegūts nātrija hlorīds atškirsies no "dabistiskā" :) , piemēram -tvaicējot jūras ūdeni, ar sekojošu attīrīšanu!? Domāju, ka nē. Ja nu vienīgais - kaut kādas kristāliskas "auras", "atmiņas"...  
  Vienkāršoti runājot - sintētisku vielu/kimisko savienojumu "dzimtene" ir laboratorija. Organiskas sintēzes procesā tiek iegūtas organiskas sintētiskas vielas, ar ķīmisko sastāvu/molekulāro struktūru, ķīm., fiz. u.c. īpašibām, identiskām vielām, kas radušās bioloģiskā vidē.
  Kā piemēru var minēt mums visiem labi zināmo kaučuku.
  Jāpiemin, ka bieži tiek jaukts "sintētisks" ar "mākslīgu". Tas nav viens un tas pats.
  Organiska un neorganiska sintēze ir  sarežģīti procesi, ar savam viduvējām vidusskolas zināšanām (jeb to fragmentiem) nemaz necentīšos iegruzīties.
  Atbildot uz jautājumu tieši - ķīmiska viela/savienojums var būt arī sintētiska viela/savienojums (iegūta sintēzes rezultātā).

 • Kā Jūs pieņemt lēmumus, kad ir jāizšķiras starp 2 izvēlēm un kad šīs abas ir gandrīz vienlidz būtiskas Jums?
  ja ir gandrīz, tad viena tomēr būtiskāka, jaskatās uz priekšu kas izriet no tā vai otra lēmuma,kādas tam sekas
 • Kas ir dabas kļūda/as?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system