Atbildes

  1.  0 0

  vijolite24 (63) 6 (7958)239 15 g  

  dzīve ir ka atklāta jūra kur kuru katru brīdi var sakties vētra un ir jārod speki lai noturētos virs ūdens,un tad vētra norimst viss paliek mierīgs un rāms...sāk spīdēt saule un atkal viss ir kārtībā un droši tu jūties.

  1.  0 0

  RETIX (52) 3 (888)26 15 g  

  SAC jautagad skatittiities MEKSIKANANJU ZIEPEJU-OPRAS:))).wiss buus ook!!!!

  1.  0 0

  alans (43) 4 (1416)23 15 g  

  tiesi taa nekas nau beidzies ja slikti beidzas kautkas tas noziime ka agri vai veelu kaads to izlabos uz labo pusi,katra zinaa ja nepats tad kaads cits.

  1.  0 0

  Raucis (46) 4 (2199)36 15 g  

  jaa - noteikti un ja ar slikti beidzas - tas veel nav beidzies, liidz pats izveertee situaaciju, pieljautaas kljuudas, kuras vairs ar neatkaartosi  - gala rezultaats pozetiivs :)))

  1.  0 0

  elininja (36) 4 (1421)48 15 g  

  Nuuu, es teiktu viss atkarīgs no cilvēka un viņa apņemšanās, ja viņš nolems, ka viņam pietiek cīnīties, tad arī nebūs nekas labi...turpretī, ja cilvēks nevēlas padoties pirms vēlamā rezultāta, tad noteikti, kadreiz viņš to sasniegs :)

Līdzīgie jautājumi

 • Vai jums ir bijis interneta romāns? Un ar ko tas beidzies?
  taadi notiek regulaari:Dpat interesanti dazreiz palasiit ko atraksta kaads per vers viirietis gados:Dar ko tas beidzies?nu nearko dziivee jau nesatiksos ar taaadiem.
 • Toletes papīrs beidzies.
  ...vajag tikai autobusa biletiiti...  un man nav jaaskaidroo.. kaa riikoties!! a?
 • Kā vīrietim ieskaidrot, ka tiešām viss ir beidzies???
  Pazemojot! Kāmēr vīrietis zemojas sievietes priekšā bez lieciniekiem, tas ir kā pīlei ūdens, palūdzās, paraud, izlūdz..., bet no tā nekas nemainās. Ir indivīdi, kas to spēj darīt arī publiski, demonstrējot, cik daudz viņš spējīgs panest savas lielās mīlas dēļ,( viņam tas pat sagādā baudu) savās acīs iztēlojoties , ka ir varonis. Jā, un daudzu acīs viņš tāds arī izskatās.:) Ne tik reti redzam līdzcietīgās draudzenes, kas šīm šķietamajām nelaimes čupiņām skrien pakaļ, aprūpē un apčubina, jo redz kā viņš cieš, drīzumā kļūstos arī par cita veida mierinājumu. (Tas ir veids, kā var puisim palīdzēt draudzenes, bet labi apzinoties, ka agri vai vēlu viņš aizies, jo jūtas nav balstītas uz patiesiem pamatiem) Un tā puisis pamazām atslābst no savas apsēstības, jo ir uzradusies cita, kura dara visu, lai būtu labāka par to nelieti, kas nabadziņu tā spīdzinājusi.:)) Eh, konkurece dara brīnumus:))!
  Ne velti ir teiciens, ka mīlestība ir soli attālumā no naida. Ir veidi, kā vīrieša pašcieņu var iznīcināt, nostādot viņu pārlieku muļķīgā situācijā, kad publikas priekshā viņš kļūst apsmiekla vērts un nu jau vairs ne varonis savās acīs. Vīrietis baidās būt pazemots. Sievietes jau samierinājušās ar pakļautības lomu, tomēr smagi pārdzīvo. Bet vīrietis to ienīst. Naids spēj radīt citas emocijas, bet dažkārt tās ir vieglākais ceļš pret apsēstību, jo ir vienlīdz spēcīgas savā enerģētikā. Tas spēks un domas, kas lika vīrietim būt apsēstam ar konkrēto sievieti, pāroganizējās jaunu izjūtu apgūšanā. Kā likums , tie ir vāji vīrieši , tāpēc viņi meklē savā izredzētajā spēku. Vājums ir nepievilcīgs, visās savās izpausmēs.
  Tam visam ir briesmīgas sekas, turklāt abām pusēm. Bet var arī samierināties ar cieņas apliecinājumiem. Var ļaut sevi mīlēt, jo kas gan tur slikts? Tikai neaizmirstot saglabāt distanci. Tas jau arī ir apliecinājums tam, ka vīrietis tiešām ir mīlējis un īsti. Labākais risinājums, manuprāt ir spēja saglabāt cilvēcību, sapratni un cieņu, neaizskarot jau tā sāpīgas stīgas. To var, bet līdz tam jāizaug.:))
  Nenobriedis prāts savu sāpi metīs uz āru, liekot otram ciest - liks ciest otram par savām kļūdām, jo tā ir vieglāk apklusināt sirdsapziņu. Garīgums spēs samierināt kaisli ar alternatīvu būt šim cilvēkam blakus, kaut neklātienē, bet saglabājot visu to ,kas bijis, kas ir... Tikai samierinot otra sāpošo dvēseli, mēs spējam atlaist. Ir nepieciešams laiks un dialogs, un ļoti nopietni iemesliem. Galu galā ,pavaicājiet sev, kas ir mainījies? Es taču esmu mīlējis šo cilvēku, vai ļāvis sevi mīlēt, vai vienkārši pieļāvis tuvību? Tātad, esmu daļēji līdzvainīgs un arī atbildīgs. Vīrietis nekad neiegūs sievieti bez viņas piekrišanas (Te nerunājam par vardarbību). Kas ir bijis tas, kas sievietes domas ir mainijis????
 • atbilžu limits beidzies,ko darīt?
  gaidi nākamo dienu ;)
 • Bērnu laiks sen jau beidzies, ko jūs šeit vel darat?
  Atradusies te pieaugusī...
 • Ko darat, kad mājās beidzies tualetes papīrs?
  Parasti ņamam lielo iepakojumu. Situācija tiek kontrolēta.
  Bet ja nu kas! - Izmantosim plēšamo virtuves dvieli! Vēl labāks!  
  Ja arī tas izbeidzies,  var ari pa vecai modei avīžlapu šuk -šuk, Bet ja galīgi un absolūti nekā! Vot tad ir "auzas"!  Puspietupienā , stīvam kājām uz dušu/vannu! :D A ko citu - kreklu tak uz sevis neplēst!
 • ta miliši.....bernu laiks nav beidzies?
  Pag teet tik vel isu bridi irc.lv
 • Kur smelies idejas, kad vārdu krājums beidzies,bet vēl ir ko teikt?
  Ja man vēl ir ko teikt, tad vārdi rodas paši no sevis un ja biežāk lietotie un vispārsaprotamie ir pateikti, tad saku tos, kuru nozīmi zinu tikai es pati.

  itsmeee, a tu turpini lamāties latviski, tas viņa ausīm liksies eksotiski un iespaidīgi! Esi dzirdējusi, kā lamājas čigāni? Kaut nevar saprast nevienu vārdu, tomēr izklausās baisi un iespaidīgi! Vot tu arī tā pamēģini, jo nezināmais biedē visvairāk!
 • ko darit,ja tavs atbilžu limits ir beidzies?
  Iegūt nākamo līmeni lai palielinātu limitus vai gaidīt līdz jaunas dienas sākumam
 • Nu ko tagad vasara , karstais alaiks ir beidzies ???
  sagribēji, tagad tikai sāksies!!! :D:D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system