No šodienas sākas jaunais semestris un tas nozīmē, ka atkal katru dienu būs jāsēž pie datora lasot lekcijas, grāmatas un meklējot informāciju internetā. Tomēr pēc šodienas jau nekā negribas. 4 lekcijas un viena nodarbība- pārāk daudz pēc tik īsām brīvdienām. Profesors jau pats smējās, ka visu iekšķīgo slimību kursu varēja sabāzt vienā nedēļā un mēs varētu sēdēt 7 diennaktis, pēc kurām viss būtu garām.
Veselu mēnesi gulēju līdz desmitiem, izņemot eksāmenu dienas, tāpēc tagad diezgan pagrūti piecelties sešos. Jācer, ka drīz pienāks gaišie rīti, tad vismaz ir nedaudz vieglāk. Šodien vienīgā, kas bija nevietā, tā bija C daļa. Jā, tā mums, mediķiem ir kā varžacs. Jau tā pietiek ko mācīties un te vēl obligāti jāiet uz kaut kādu C daļu, kas nav saistīta ar medicīnu. Tur taču arī ir jāmācās! Vienīgais labums, ka atkārtošu angļu valodas gramatiku. Varbūt kādreiz nobriedīšu nokārtot kādu no starptautiskajiem eksāmeniem. Tur arī ir reģistrējušies vairāki mediķu 2. kursa studentiņi. Cik mīļi. nekad nedomāju, ka savus jaunākos kolēģus uzskatīšu par mazākiem (gan domās, gan rīcībā), taču atliek secināt, ka tas 2. kurss tomēr bija tik tālu! katru gadu tik daudz kam jāiziet cauri, lai saprastu, kur tu īsti atrodies un ko no tevis grib. Lai tik veicas jaunajiem censoņiem.
Runājot vēl par brīvdienām. Lielāko daļu no brīvās nedēļas pavadīju laukos, lasot grāmatu un skatoties TV. Dažreiz, pa to televīziju var redzēt arī šo to interesantu (diemžēl, protams, ne mūsu LV kanālos...). Interesants raidījums šķita par garšvielām. Konkrēti tajā sērijā stāstīja par melnajiem pipariem. Nebija ienācis prātā iegūglēt, kā tad tie īsti aug...


izrādās, ka melnie, baltie un zaļie pipari ir vieni un tie paši, ko es tik tiešām nezināju...
Un, jā, vēl uzzināju, ka Ričards no britu Top Gear vada arī tādu raidījumu kā Engineering connections. Konkrēti redzēju raidījumu par Millau Sky bridge.

Tas bija fantastisks raidījums! Kādā brīvākā brīdī būs jānoskatās vēl kāds.
Un pēdējais, kas man iespiedās prātā, lai arī ne raidījums, bet tomēr, pieminēšanas vērts- "Sekss un lielpilsēta". Nekad nebiju skatījusies šo seriālu. Bāc, bet tajā vienā sērijā bija tik daudz patiesības parādīts. Tādā ziņā, ka vīrieši var nepievērst uzmanību lietam, kas ir būtiskas sievietēm un kuras, kā mums liekas būtu jārindo pie svarīgākajām, par kurām būtu jārunā. Šo seriālu gan vairs labāk neskatīšos un netraumēšu sevi vēl vairāk.  

Īstenībā laikam gribēju padalīties dažas gudrās domās, kuras tika izlobītas no šīsdienas lekcijas, taču laikam to šodien bija pārāk daudz un es pagaidām nevēlos atgriezties. Kaut gan, minēšu vienu- esiet uzmanīgi ar zāļu tējām. Ja jums šķiet, ka labāk sadzerties zāļu tējas nekā iedzert vienu tableti, tad arī šāda izvēle kādreiz var būt maldinoša. Arī zāļu tējās ir ķīmiskās vielas. Augi jau nesastāv tikai no gaisa (kurā gandrīz 21% ir skābeklis, kas lielos daudzumos arī tomēr var būt kaitīgs) un ūdens, tiem arī ir savs sastāvs, kas var bojāt orgānus, īpaši aknas. Šodien lekcijā stāstīja par šādiem gadījumiem. Tā ka visur ir jāievēro mērenība un nevajag pārforsēt.


Jauku vakaru!

Komentāri (1)

Maria Brook 5. decembrī, 2016.g.  
 0 0
мы можем быть друзьями и партнером?
есть интересные вещи, чтобы поделиться с вами связаться со мной по моей личной электронной почты. (mariabrooks002@gmail.com) не игнорировать это сообщение. надеюсь услышать от Вас как можно скорее. С наилучшими пожеланиями. веселит
от г-жа Мария ...
.......................................................................
can we be friends and partner ?
there are interesting things to share with you contact me via my personal email.(mariabrooks002@gmail.com) do not ignore this message . hope to hear from you soonest . best regards cheers.
from Mrs maria...
Līdzīgie blogi


Aizmirsu paroli

likky666

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system