Atbildes

  1.  0 0

  [TR]Binoklis (31) 2 (464)14 15 g  

  es nemekleeju :]

  1.  0 0

  Operaatoors (32) 4 (2012)26 15 g  

  taapeec, ka viss bezjeedziigais (mekleet ienaidniekus) tiek dariits aiz gara laika, aiz nekaa nedariishanas.

  1.  0 0

  peperro (37) 4 (1564)36 15 g  

  cilvēki sev nemeklē ienaidniekus bet viekārši tie uzrodas ja mēs izsakam kaut ko nepatīkamu un aizskarošu!

  1.  0 0

  Seroquel (33) 7 (27359)4518 15 g  

  tapec ka cilveks ir riebigs radijums, vinam vienmer vajag adrenalina devu utt, kadu pakaitinat,appest, utt

  1.  0 0

  silvuce 1 (210)3 15 g  

  viņi nemeklē viņus pašus atrod...

  1.  0 0

  deathly 4 (1735)28 15 g  

  Vai tiešām tev liekas, ka meklē?! Man liekas, ka nemaz nav jāmeklē, tādi paši atrodas, īt īpaši, ja tu pat nepiepūlies...

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 15 g  

  Nedomā ar galvu.

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)411 15 g  

  Vainīgo vajag atrast.

  1.  0 0

  M0RFIJS (38) 4 (1244)24 15 g  

  Cilvēki nemeklē ienaidniekus, tie atrod sevi pašu. Ja arī gadījies kādu jau atrast vai tevi ir atraduši, tad turi viņu pēc iespējas sev tuvāk, tas attaisnojas. Draugus turi tuvu, ienaidniekus vēl tuvāk... Svarīgi ir zināt ienaidnieku, tad vari rēķināties ar visiem variantiem. Bet nepazīstot ienaidnieku ir daudz grūtāk. Bet par pašu jautājuma būtību... cilvēks ir radīts uz konfliktiem un kompromisiem, viedokļu atšķirība arī rada ienaidniekus vienā vai otrā sfērā...

  1.  0 1

  Regis (57) 5 (3834)125 15 g  

  Lai pašapliecinātos.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc cilvēki meklē sev kaut kādas pusītes?
  Jāp, man arī nepatīk šis "otro pusīšu" pieņēmums, tiešām rodas iespaids, ka esam nepilnīgi, "ņedodelannije" :D Kāpēc ne "mīļotais cilvēks" vai kas tamlīdzīgs? Ir taču tik daudz apzīmējumu! :)
 • Kur Tu meklētu pazudušu cilvēku?
  Cik ilgi pazudis? Kāds pats cilvēks(nerkomāns, šizofrēniķis, alkoholiķis, klaidonis utt)? Pēdējā saruna, darbība - strīds, kautiņš, viss kārtībā utt.?
  Izspriežot visas iespējamās detaļas, meklē:
  1. Vietās, kur cilvēks ir redzēts visbiežāk un kur patīk uzkavēties
  2. Slimnīcas un morgi
  3. Policija
  4. Ekstrasensus no saraksta izsvītro!!!! Ja vien tiešām ir uzticams un kurš ir pierādījis savu talantu
 • Tad, kad Tev nav mīļotā cilvēka, Tu pats(-i) viņu meklē vai gaidi un domā:"kad būs, tad būs"?
  vsp jau cik ir pierādījies, ka tad, kad organizē randiņus vienu pēc otra īstais tik un tā neatrodas.
  es arī neiepazīstos uz ielas- tas nav lemts, tā ir "īslaicīga pauze skriešanā" nevis likteņa pirksts (ja nejauši uzskrien virsū, tas gan ir pavisam kas cits). principā paļaujos uz to, ka ja būs īstais, tad ieradīsies kkā, agrāk vai vēlāk, bet parādīsies, iekritīs sirdī un nekur nepamanīts garām nepaslīdēs:))

  P.S. bet es noteikti uzreiz pēc vienu attiecību beigām meklēju citas. tas, ka tās ne uzreiz atrodas ir cita lieta- īstie uz ceļa nemētājas tomēr. bet vienu rētu vnm ārstēju ar nākamo.
 • ko Tu meklē un ko atrodi cilvēkos?
  Meklēju patiesumu, uzticamību, bet diemžel nākas piedzīvot, ka reti kurai tāds ir.. Tātad atrodu melus, divkosību.. Vilšanās.. Līdz ar kuru rodas neuzticēšanās, noslēgšanās, citu nelaišana sev klāt, kas liedz tik viegli komunicēt ar apkārtējiem..
 • Kāpēc cilvēki meklē laimi citos?
  Pilnīgi Tev piekrītu. Bet ar to darīšanu/nedarīšanu priekš/dēļ otra - ir simbioze un ir parazītisms.   Man, piemēram, varbūt ir apnicis sev cept pankūkas, bet kādai būtnei kaut kur ir noriebies cilāt auto motora pārsegu, skraidīt apkārt meklējot bomzi malkas skaldīšanai (jo tie arī slīpi palikuši) vai maksāt veļamašinas remontētājam pussimtu par to, ka vienu skrūvīti ieskrūvējis vietā (bet to jau Viņa nezin,ka vainīga bija tikai skrūvīte).
  Manuprāt, vēl ļoooti grib atrast laimi otrā tie, kam nav kārtīgu vaļasprieku, sirdslietu. Protams, ir zināmi gadījumi , kad hobijs pārņem cilvēku tādā mērā, ka viņam tā otrā pusīte nemaz nav vajadzīga. īsāk sakot - galējības nav labi neviena virzienā.
  Un vai tad vakariņas divatā nav garšigākas?

 • Ko Jūs meklējiet un ko atrodiet cilvēkos?
  to kas man pietruks....
 • Ko sacīt vai ko darīt ar tādiem cilvēkiem, kuri paši meklē kašķi?
  audzināt tādus vajag. da kautvai par huligānismu paņemt pie krāgas (nereāli, jo pašvaldības utml policistus ielās var redzēt retāk kā tramvaju biļešu kontrolierus).
  ikdienā pret tādiem: nēsāt līdzi būdīgu vīrišķi ;>
 • VAI un KĀ cilvēks apzinās/saprot, ka darbs ir nepieciešams, ka ir jāmeklē darbs, jāstrādā...?
  Man arī bija pazīstams tāds, kurš nevarēja pacelt savu dibenu no dīvāna un augu dienu dirnēja pie TV, dzīvojot no rokas mutē. Viņam bija parāds par dzīvokli, ledusskapī pelīte varēja pakārties, skapī vienas bikses, un tās pašas cauras utt., bet cilvēks tik un tā nemeklēja darbu, jo slinkot bija vieglāk. Viņam galvā bija tukšums - nekādu mērķu, nekādu ambīciju. Varbūt tas skanēs skarbi, bet tāda tipa cilvēkiem kaut kas tomēr ar galvu nav kārtībā, jo cilvēkam vairāk vai mazāk asinīs ir meklēt sev labumu, izsisties uz augšu, rūpēties par savu labklājību, bet ja cilvēks vienkārši sēž, rokas klēpī salicis, izvēloties labāk eksistēt nevis dzīvot, tad es tādus nesaprotu, jo pat pirmatnējie cilvēki saprata, ka ir jāstrādā - ne velti ir teiciens "Darbs padarīja mērkaķi par cilvēku".
 • Vai katram ir otra pusīte? Vai cilvēki vienkārši pavada visu dzīvi to meklējot, un paliek pie, tā, kas ir viss tuvāk tai
  ?   Domāju, ka ne visi spēj vnk iemīlēties.
 • aprūpējot vecu slimu cilvēku,vajag aizvietotāju uz nedēļu vai divām,kur tādu meklēt,vai kā savādāk var atrisināt šo problēmu?
  ss.lv ,ieliec vakancēs


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system